Rezultate te kerkimit per termin: +Sarandes +Florjana +Koka

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] sarandes / docs[0] 1686 / hits[0] 2830 / keyword[1] florjana / docs[1] 44 / hits[1] 56 / keyword[2] koka / docs[2] 9221 / hits[2] 13518 /
Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit
  • 2016-11-15

Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit

Transmetuar me 15112016 - 1525 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal - Presidenti i Republikes se Kosoves Hashim Thaci sot ne nje takim me kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizneseve te ndryshme nga Shqiperia ka kerk

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi
  • 2016-11-15

Thaci Fuqizim shkembimeve tregtare Kosove- Shqiperi

Transmetuar me 15112016 - 1204 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci priti sot ne takim kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka se bashku me ambasadorin e Shqiperise Qemal Minxhozin si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizne