Rezultate te kerkimit per termin: +Sarandes

Meta: total 1000 / total_found 1686 / time 0.001 / keyword[0] sarandes / docs[0] 1686 / hits[0] 2830 /
Emri i policit që merrte 15 mijë euro në muaj për të mbrojtur Balilin
  • 2019-01-17

Emri i policit që merrte 15 mijë euro në muaj për të mbrojtur Balilin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh nga një qytetari, i cili i shkruan se Klement Balili, është mbrojtur nga shefi i Krimeve të Sarandës, Gentian Selami. Madje ai thotë se mbrojtja i kushtonte 15 mije euro në muaj dhe paratë i merrte Selami tek restoranti i Balilit në But

Saranda dhe Ksamili, ende sjanë gati për sezonin turistik
  • 2018-05-19

Saranda dhe Ksamili, ende sjanë gati për sezonin turistik

Saranda ende nuk ka përfunduar me masat për sezonin turistik. Selmani nga Kosova që e nisi më herët se zakonisht plazhin sivjet thotë se plazhet publike janë të pamjaftueshme duke e kthyer në detyrim blerjen e shërbimit të privatëve. Çka nuk është në rregull ta zëmë nga Butrinti

No Pic available
  • 2017-12-18

Ja faktet që shefi i policisë ka dekonspiruar kapjen e Eskobarit të Ballkanit

TIRANE Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në faqen e tij të Facebook-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit denoncon lidhjen e një ish-punonjësi të policisë me Klement Balilin, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Sipas Berishës, Balili i em

Përmbytjet, probleme me portin e Vlorës dhe Sarandës
  • 2017-12-01

Përmbytjet, probleme me portin e Vlorës dhe Sarandës

Porti i Vlorës dhe ai i Sarandës po përballen me një sërë problemesh për shkak të përmbytjeve. Konkretisht  një pjesë e Portit të Vlorës është përmbytur duke qenë se është në të njëjtin nivel me detin, ndërsa në atë të Sarandës që nga dita e djeshme është ndërprerë t

No Pic available
  • 2017-11-16

Doganierët kalojnë kamionin kontrabandë dhe arratisen në Greqi

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili thotë se pas kalimit të mallrave kontrabandë me kamion në pikën kufitare të Qafë Botës, 2 doganierët dhe 2 shoferët janë arratisur në drejtim të Greqisë. Sipas qytetarit dixhital person

No Pic available
  • 2017-08-27

Shumë prej turistëve të zhgënjyer nga pushimet në Shqipëri

Shqipëria ka qenë destinacioni turistik i mijërave vizitorëve të huaj këtë verë. Por si duket Shqipëria në sytë e turistëve. Përshtypjet ata i kanë ndarë në një nga portalet më të njohura për turizimin, tripadvisor.com. Të huajt e rekomandojnë vendin tonë për plazhet dhe shpe

Sherr me shkopinj gome e doreza hekuri, dy të plagosur në Sarandë
  • 2017-08-18

Sherr me shkopinj gome e doreza hekuri, dy të plagosur në Sarandë

Mesditën e sotme policia zbardhi ngjarjen e ndodhur mesnatën e të enjtes në Sarandë ku mbetën të plagosur dy të rinj. Njëri prej tyre në gjëndje të rëndë është dërguar për mjekim të specializuar drejt spitalit të Janinës Rreth orës 23:30 (17 gusht 2017) policia u njoftua se në