Rezultate te kerkimit per termin: +Sardjan +Sulejmani

Meta: total 45 / total_found 45 / time 0.000 / keyword[0] sardjan / docs[0] 46 / hits[0] 60 / keyword[1] sulejmani / docs[1] 2311 / hits[1] 3046 /
Aksident ne gjueti vdes 50-vjecari
  • 2011-11-27

Aksident ne gjueti vdes 50-vjecari

Një 50-vjeçar në rrethin e Shkodrës humbi jetën në gjueti në orët e para të së dielës, pas një aksidenti që besohet se u vetëshkaktua nga pakujdesia.

Vidhen 27 ikona nga kisha e Shen Thanasit
  • 2011-11-26

Vidhen 27 ikona nga kisha e Shen Thanasit

Grabitet kisha e Shën Thanasit në fshatin Bularat të Gjirokastrës. Lajmin e bëjnë të ditur burime të policisë lokale, të cilat thone se gjatë mbremjes se te premtes eshte t

Vrasja ne Lac arrestohet autori
  • 2011-11-25

Vrasja ne Lac arrestohet autori

Një 20-vjeçar u ndalua nga policia e Kurbinit në orët e para të mëngjesit, si i dyshuar për autorësinë e vrasjes së ndodhur në qytetin e Laçit, gjatë ditës s

Elbasan plagosen rende dy police
  • 2011-11-24

Elbasan plagosen rende dy police

Dy efektivë të policisë së patrullës së përgjithshme në Elbasan janë plagosur rëndë mëngjesin e së enjtes. Mjeti me te cilin udhetonin doli nga rruga ne s

Banda e Durresit vijon mbrojtja e te pandehurve
  • 2011-11-24

Banda e Durresit vijon mbrojtja e te pandehurve

Sardjan Sulejmani dhe Kristian Begu jane dy të pandehurit e radhës në procesin gjyqësor ndaj bandës së Durrësit, që nëpërmjet avokatëve të tyre mbrojtës kanë

Zjarr ne trenin e linjes Tirane-Durres
  • 2011-11-24

Zjarr ne trenin e linjes Tirane-Durres

Një shkëndijë elektrike në lokomotivën e trenit të linjës Tiranë-Durrës, ka shkaktuar zjarr dhe panik mes pasagjerëve. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Sukthi

No Pic available
  • 2011-10-26

Pretenca e Bandes se Durresit

Prokuroria 25 vjet burg per Bujar Gashin Prokuroria e Krimeve te Renda kerkoi denimin me 25 vjet heqje lirie per Bujar Gashin nje tjeter i pandehur i akuzuar si anetar i Bandes se Durresit. Kerkesa u be ne Gjykaten e Krimeve te Renda nga prokurori i ceshtje