Rezultate te kerkimit per termin: +Sarrit

Meta: total 46 / total_found 46 / time 0.000 / keyword[0] sarrit / docs[0] 46 / hits[0] 52 /
Kriza e Interit nuk ka fund, e mund Napoli 1-0
  • 2017-05-01

Kriza e Interit nuk ka fund, e mund Napoli 1-0

Nuk ka dritë në fund të tunelit për Interin. Skuadra e Stefano Piolit, ashtu si Milani ka dorëzuar të gjitha armët në garën për zonën europiane duke pësuar një disfatë që mbyll ciklin e këtij sezoni pothuajse anonim. Është Napoli që bën goditjen e madhe në San Siro me golin e Ca

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali
  • 2017-04-12

Hysaj drejt Anglisë, e kërkojnë United dhe Arsenali

E ardhmja e Elseid Hysajt mund të flasë anglisht. Janë të bindura për këtë mediat në ishull dhe më konkretisht gazeta presitigjoze The Sun e cila shkruan se për mbrojtësin shqiptar të Napolit, interesohen dy prej klubeve më të mëdha të Premier Leagues, Manchester United dhe Arsenali.

No Pic available
  • 2017-04-06

Juventusi në finalen e Kupës, eliminohet Napoli

Në futboll nuk mjafton kurrë vetëm dëshira dhe Juventusi tregoi përsëri diferencat e tmerrshme që ka me të gjitha skuadrat e tjera italiane, duke siguruar pa shumë vuajtje finalen e 17 të Kupës së Italisë, sidoqoftë për hir të statistikave Napoli fitoi ndeshjen me rezultatin 3-2. Pas

Fatos Klosi: I shtrëngoj dorën Ramës për qëndrimin ndaj çadrës
  • 2017-03-08

Fatos Klosi: I shtrëngoj dorën Ramës për qëndrimin ndaj çadrës

Zoti  Klosi, a ndjeheni ndopak i trishtuar për një çadër që ka ngritur opozita pranë Kryeministrisë, në shenjë proteste për zgjedhje të lira dhe të ndershme më 18 qershorin e këtij viti? Unë i trishtuar, pse?  Nuk ndjehem aspak i trishtuar. Kjo çadër për mua është një zgji

Champions: Bajern e Real, për tu konfirmuar çerekfinaliste
  • 2017-03-07

Champions: Bajern e Real, për tu konfirmuar çerekfinaliste

Champions League do të zbulojë këtë të martë dy skuadrat e para cerekfinaliste të kompeticionit, pasi nisin ndeshjen e kthimit të 1/8-ave. Bajerni i Mynihut dhe Reali i Madridit mbeten favoritet e mëdhenj për të vijuar më tej duke iu referuar rezultateve  të ndeshjeve të para ndaj Ars

Napoli dhe Reina thyejnë Romën në Olimpico
  • 2017-03-04

Napoli dhe Reina thyejnë Romën në Olimpico

Është ndoshta kjo pritja e sezonit. Dora dhe më pas këmba e Reina-s kundër fatit të Romës që u thye në sfidën më të rëndësishme të javës së 27 të Serie A ndaj Napolit. Ishte pikërisht portieri spanjoll që u bë heroi i të tijve me disa ndërhyrje vendimtare, duke e ndihmuar skua

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti
  • 2017-03-01

Kupa e Italisë, Juve përmbys Napolin me dy penallti

Juventusi i tregon dhëmbët Napolit edhe në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë fituan 3-1 me përmbysje në Juventus Stadium në takimin e parë gjysmëfinal të këtij kompeticioni falë dy 11-metërshave të kontestuar nga napilitanët dhe të shndërruar në gola nga Dybala, dhe finalizimit të H