Rezultate te kerkimit per termin: +Sauditt

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] sauditt / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2016-11-16

Jo vetm muaj mjalti/ Historia e Obamës me Europën

Dashuri e flakt n fillim, faz e shuarjes n mes dhe mall pr m shum tani: Bilanci i marrdhnieve plot ulje ngjitje mes presidentit t SHBA-s, Barack Obama dhe Europs. Nisi n vern e vitit 2008 si nj fest e madhe dashurie n obeliskun e fitores n Berlin. Gjermant e europiant e brohoritn burrin, q me slogan