Rezultate te kerkimit per termin: +Schalkes

Total: 320
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.469Z

Mourinho superofertë Schalkes

Jose Mourinho është i vendosur që të blejë një sulmues në janar. Sipas mediave gjermane, trajneri i Chelseat e ka në plan blerjen e sulmuesit të ri gjerman, Julian Draxler. Sulmuesi u Schalkes po kërkohet nga disa skuadra të mëdha, por q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.605Z

Fitore minimale e Schalkes (Video)

Schalke ka regjistruar fitore minimale në kuadër të xhiros së 17-të të Bundesligës, duke mposhtur në shtëpi Hoffenheim, me rezultat 1:0. Kjo është fitorja e tetë e Schalkes këtë edicion. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.950Z

Arsenal dështon t'i revanshohet Schalkes

Arsenal udhëtoj në Schalke për t’u revanshuar Schalkes, e cila ja shkaktoj ekipit londinez humbjen e parë në grup para dy jave në Emirates. U deshën 18 minuta lojë pas një dështimi të një mbrojtësi të ekipit gjerman i cili dërgoj topin të sulmuesi Olivier Giround. Ky i fundit nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.433Z

Vjen konfirmimi i Schalkes për Draxler

Juventusi është duke i kërkuar shërbimet e yllit të Schalkes, Julian Draxler ku dje kanë pasur bisedime zyrtare me Draxlerin dhe përfaqësuesit e tij. Skuadra e Schlakes e kanë konfirmuar se Juventusi është në bisedime me Draxlerin, por ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.077Z

Athletic Bilbao fiton ndaj Schalkes

Athletic Bilbao s`ka të ndalur. Pasi eliminoi Manchester Unitedin me një fitore në Old Trafford, spanjollët e drejtuar nga Marcelo Bielsa shfaqën formë të njëjtë edhe ndaj gjermanëve të Schalkes, duke i mundur këta të fundit në Ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.553Z

Ancelotti konfirmon treshen sulmuese ndaj Schalkes

Carlo Ancelotti ka konfirmuar treshen sulmuese që do të luajnë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Schalkes. Ancelotti konfirmon se Ronaldo-Jese-Morata do të përbëjnë treshen sulmuese në këtë sfidë, ndërsa ka zyrtariz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Humbje befasuese të Wolfsburg e Schalkes

Tifozët e Wolfsburgut dhe ata të Schalkes sigurisht se nuk mund t'u besojnë syve, pasi skuadrat e tyre janë mposhtur në mënyrë respektive si miq të Mainzit dhe Hannoverit. Në Volkswagen Arena pjesa e parë ishte në të mirë të vendasve, të cilët me anë të dy golave të Dzekos (

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama