Rezultate te kerkimit per termin: +Schulz

Total: 842
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.280Z

Schulz: Kriza vazhdon

Grupimi Social-Demokrat në Parlamentin Europian do të vijojë negociatat me Tiranën derisa të arrihet marrëveshje e pranueshme mes maxhorancës dhe opozitës. Ndryshe nga Kreu i PPE-së Joseph Daul, i cili deklaroi 10 ditë më parë se opozita është në Kuvend ndaj nuk bëhet më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.493Z

Martin Schulz-i, optimisti

“Unë do të bëhem kancelar”, thotë kandidati i SPD-së, Martin Schulz. A do ta arrijë dot këtë? Në sondazhe CDU-ja e Merkelit është shumë përpara. Kush është ky burrë që e sfidon kancelaren? Viti elektoral 2017 nisi për Martin Schulz-in me një fluturim në lartësi: Schu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.412Z

Martin Schulz viziton Durresin

brbrGjate vizites se tij ne Shqiperi Presidenti i parlamentit evropian Martin Schulz ka preferuar te vizitoje edhe qytetin e Durresit Kreu i parlamentit evropian vizitoi fillimisht muzeun arkeologjik ku u njoh me hollesi mbi kulturen dhe historine e vendit tone Pasi ka pare nga afer disa nga pavijon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.847Z

Schulz Zgjedhjet parakusht

Presidenti i Parlamentit Europian, Martin Schulz deklaron në një intervistë për Top Channel se, zgjedhejt e lira dhe të ndershme janë një parakusht jo vetëm për Shqipërinë, por për çdo vend që synon Bashkimin Europian.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.373Z

Schulz mesazh urimi për Metën

06/09/2009  Bashkëpunimi PD-LSI Kreu i grupit parlamentar socialist në PE, Martin Schulz, përmes një letre drejtuar kryetarit të LSI-së Ilir Meta, përshëndeti pjesëmarrjen e kësaj force në qeverinë e re, duke shprehur besimin në bashkëpunimin në të mirë të Europës. Kësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.069Z

Schulz: Zgjidhni një president të denjë

Share Presidenti i Parlamentit Europian kërkoi që Shqipëria të zgjedhë një president të denjë, të pranueshëm nga vendi dhe nga komuniteti ndërkombëtar. Pas takimit në Bruksel me ministrin e Jashtëm, Edmond Haxhinasto, Martin Schulz u ndal gjerë e gjatë tek çështja e Presidentit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.061Z

Schulz Arrini konsensus

Presidenti i Parlamentit Europian kërkoi që Shqipëria të zgjedhë një president të denjë, të pranueshëm nga vendi dhe nga komuniteti ndërkombëtar. Pas takimit në Bruksel me ministrin e Jashtëm, Edmond Haxhinasto, Martin Schulz u nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama