Rezultate te kerkimit per termin: +Scicli

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.553Z

Itali, dy shqiptarë kapen duke shkëmbyer çantën me 7.5 kg marijuanë

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane në Siçili nën akuzën e trafikut të drogës. Në pranga përfunduan Sali Kola, 20 vjeç, dhe Rifat Xhihani, 24-vjeç. Ata u arrestuan pasi u pikasën me një çantë që po e shkëmbenin në mënyrë të dyshimtë dhe duke treguar kujdes. Pas ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.565Z

Itali dy shqiptare kapen ne lokal me valixhen e mbushur me droge

Ragusa 19 tetor 2016 NOAal- Dy shqiptare jane arrestuar nga policia e Scicli ne Ragusa te Italise te kapur me lende narkotikebr br Te arrestuarit jane Sali Kola nje shqiptar i moshes 20 vjecare dhe Rifat Xhihani 24 vjec Gjate nje operacioni antidroge te zhvilluar mbremjen e djeshme gjate kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.223Z

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma

O Itali, o çizme e madhe, mos më përzë përsëri me shkelma, fraza e njohur e poetit dhe emigrantit italian, kthyer në Itali në fillim të viteve 900 Emanuel Carnevalit, ka frymëzuar artisten shqiptare Jonida Xherri për të realizuar një projekt artistik. Për Shqiponline, artistja tregon s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama