Rezultate te kerkimit per termin: +Scott +Speed

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.249Z

Masa, pole i parë pas 67 Çmimesh të Mëdha

Felipe Masa arriti pole position e parë në historinë e tij si pilot i Formula 1, nje pole i arritur nga braziliani 25 vjecar(166 cm) pas 67 Cmime të Mëdha të diskutuara, madje duke lënë pas pilotin tjetër të Ferrarit, Mikael Shumaker. Është hera e katërt që dy pilotët e "kokëkuqes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.707Z

Alonso triumfoi në Monako

- Kampioni në fuqi në Formula 1, spanjolli Fernando Alonso ka fituar në garën për Cmimin e Madh të Monakos, që u zhvillua dje pasdite në shtegun e Monte Karlos. Alonso e përfundoi garën me kohën 1:40:29,32, derisa pas tij në cak hyri shoku i tij i skuadrës, Luis Hamilton, me 4 sekonda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.552Z

Cmimet anti-Oscar, nominohen Cruise dhe Al Pacino

Paralelisht me cmimet Oscar po pergatiten per t’u ndare edhe cmimet anti-Oscar. Nepermjet nje ceremonia qe do zhvillohet ne 21 shkurt do te ndahen per pjeset me e dobeta kinematografike te vitit 2008. Viti qe sapo lame pas nuk mund te konsiderohet i suksesshem per Tom Cruise dhe fil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.211Z

Formula 1/ Dopietë e kuqe në Francë, Shumi në “pole”

Mikael Shumaker fiton "pole position: në Cmimin e Madh të Francës pas një betejë të ashpër me Felipe Masën edhe Fernando Alonson. Në Magny Cours ferraristi, pas incidentit të vogël në provat e lira të zhvilluara në mengjezin e së shtunës, "fluturoi" në fazën e fundit finale të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama