Rezultate te kerkimit per termin: +Screenshot

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] screenshot / docs[0] 20 / hits[0] 21 /
No Pic available
  • 2019-03-10

E diela nis me aksident, autobusi i Sharrës përplas makinën me 3 vajza (FOTO)

#td_uid_2_5c84f263bce80 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/screenshot-7_1552202812-90329941552203860-80x60.png) 0 0 no-repeat;

Tronditet Tirana, një i vrarë dhe 2 të plagosur në ish-Bllok (EMRAT & FOTO)
  • 2018-10-05

Tronditet Tirana, një i vrarë dhe 2 të plagosur në ish-Bllok (EMRAT & FOTO)

Pamje nga vendngjarja Të shtëna me armë janë regjistruar gjatë mbrëmjes në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Paraprakisht mësohet se një person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë të plagosur nga përdorimi i armëve të zjarrit. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e një lokal

No Pic available
  • 2018-06-27

Vijojnë debatet mes artistëve: Kastriot Çipi letër të hapur Laert Vasilit

I nderuar koleg! Të ndoqa sot në dëgjesën e dytë me artistë, të thirrur nga kryetari i Bashkisë Tiranë. Nuk e di a e kuptove ti, por ishe aq ekstremist, sa edhe kolegë që po i quajmë josindikalistë, të kundërshtuan. E mban mend çfarë the? I sugjerove kryetarit të Bashkisë, që po

No Pic available
  • 2018-04-19

Jo vetëm Fb! Ja çfarë Twitter, Google dhe Amazon dinë për ne

Rrjeti social ka sqaruar se nuk është i vetmi që ruan të dhënat. Pas skandalit që ka tronditur Facebook, asnjë teknologji e madhe kurrë nuk do të donte të shihte emrin e saj të lidhur me atë të krijesës së Mark Zuckerberg. Megjithatë ka shumë faqe interneti që ruajnë informacion

Apeli i Durrësit liron nga burgu të fortin e Shijakut, Durim Keçi
  • 2018-01-24

Apeli i Durrësit liron nga burgu të fortin e Shijakut, Durim Keçi

Vetëm tre muaj ka qëndruar në qeli i shumëkërkuari i drejtësisë italiane, Durim Keçi. Gjykata e Apelit në Durrës ka vendosur dy ditë më parë të pranojë kërkesën e avokatit mbrojtës të Keçit duke e liruar nga burgu. 42-vjeçari Keçi u arrestua më 11 tetor të vitit të kalur, me

Trump Jr: Kam shkëmbyer mesazhe me Wikileaks në fushatën e 2016
  • 2017-11-14

Trump Jr: Kam shkëmbyer mesazhe me Wikileaks në fushatën e 2016

Donald Trump Jr., djali i presidentit amerikan, Donald Trump, ka shkëmbyer një seri mesazhesh me WikiLeaks gjatë fushatës presidenciale të babait të tij, sipas vetë mesazheve të Trump Jr., të postuara dje ne rrjetin social Twitter. Këtu do të të gjeni të gjitha mesazhet e shkëmbyera me

Bebe Rexha bën shqiponjën në mes të New York
  • 2017-02-17

Bebe Rexha bën shqiponjën në mes të New York

Bebe Rexha bëri një video live në Facebook për ndjekësit e saj ku i përgjigjej pyetjeve që ata kishin për të. Gjatë lidhjes së drejtpërdrejtë, ajo përshëndeti të gjithë popullin shqiptar duke bërë shqiponjën. Yes shqipe, bëni screenshot, a kemi shqiptar këndej? tha 27-vjecarja