Rezultate te kerkimit per termin: +Sczesny

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] sczesny / docs[0] 3 / hits[0] 4 /
Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)
  • 2019-04-11

Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)

Pasi befasuan Realin e Madridit, duke e eliminuar nga Championsi, të rinjtë e talentuar të Ajaxit i kanë dhënë një leksion futbolli edhe Juventusit, mbrëmjen e sotme në Johan Cruiff Arena të Amsterdamit. Të besuarit e trajnerit Ten Hag dominuan takimin për pjesën më të madhe të 90-mi

"Çartet" Wellbeck, Arsenali "shkelë" turqit
  • 2014-10-02

"Çartet" Wellbeck, Arsenali "shkelë" turqit

Arsenali e ka treguar fytyrën e vërtetë në Ligën e Kampionëve duke e mposhtur bindshëm Galatasarayn me rezultat 4-1. Danny Wellbeck ishte heroi i ndeshjes duke shënuar tre gola në këtë ndeshje. Topçinjtë fitore e siguruan që n&

Birmingham befason Arsenalin, fiton Carling Cup
  • 2011-02-27

Birmingham befason Arsenalin, fiton Carling Cup

Nga Express më 27 shkurt 2011 në ora 19:47 Goli nga Obafemi Martins në minutën e 89-të pas gabimit nga portieri Wojciech Sczesny, ia dhuroi Birminghamit fitoren 2-1 ndaj Arsenalit, në finalen e Carling Cup të dielën për trofeun e tyre të parë nga 1963. Sczesny dhe mbrojtësi Laurent K