Rezultate te kerkimit per termin: +Sdo

Total: 3987
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.208Z

Një kryevepër, por askush sdo të fluturojë aty (FOTO)

Është cilësuar si një kryevepër dhe simbol i fuqisë ekonomike të Kinës. Por aeroporti ndërkombëtar Shenzhen ka një problem: askush nuk do të fluturojë aty. Terminali, që ka kushtuar mbi 1 miliard dollarë, u hap dje për herë të parë. Udhëtimin e parë e bëri Shenzhen Airlines

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.178Z

FOTOT që asnjë shqiptar sdo të donte ti shikonte.

Këto foto tregojnë situatën tronditëse pas rënies së komunizmit në Shqipëri. Fotot janë bërë mes viteve 1990-1992 nga fotografi grek Nikos Economopoulos. Ato janë bardhezi, ashtu si ajo periudhë. Janë foto që askush nuk do të donte ti shikonte, ose më saktë, çdo shqiptar do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.323Z

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore

Amerika sdo te terhiqet nga skena boterore E enjte 07 Shkurt 2013 1011 p p Amerika sdo te terhiqet nga skena boteroreSekretari amerikan i Shtetit John Kerry eshte zotuar se Shtetet e Bashkuara nuk do te terhiqen nga skena boterore per shkak te kufizimeve buxhetore apo kompleksitetit te sfida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.964Z

FOTOT/ Njeriu më i moshuar: Sdo ta besoni kur ka lindur!

Ky është njeriu më i moshuar në botë. Ai është nga Indonezia dhe quhet Saparman Sodimejo, shkurt e thërrasin Mbah Gotho. Ka lindur në shekullin e 19-të. Sipas censusit të 2012 në Indonezi ai ishte 142 vjeç. Sot është 146. Ai thotë se nuk e mban mend fiks kur ka lindur, por thotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.869Z

Chavez sdo marre pjese ne betimin si president

Chavez sdo marre pjese ne betimin si president E merkure 09 Janar 2013 0959 Chavez sdo marre pjese ne betimin si presidentPresidenti i semure i Venezueles Hugo Chavez nuk do te jete ne gjendje te marre pjese ne ceremonine e betimit per te treten here ne krye te presidences Lajmi u be publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.779Z

Sting: Sdo u lë gjë fëmijëve, i kam shpenzuar paratë

Këngëtari i njohur Sting, u ka thënë fëmijëve të tij se nuk do marrin ndonjë gjë në testament nga pasuria prej 180 milionë sterlinash, pasi ai i ka shpenzuar të gjitha. Këngëtari 62- vjeçar, që mendohet se ka grumbulluar një pasuri prej 180 milionë sterlina, insiston se gjashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.439Z

Emir Lenjani sdo jetë kundër San Marinos

Në ndeshjen e tretë të kombëtares shqiptare ka një tjetër lojtar që do të mundojë për shkak të dëmtimit. Bëhet fjalë për mbrojtësin Emir Lenjani, i cili pësoi një dëmtim në ndeshjen ndaj Hungarisë dhe nuk është i gatshëm për trajnerin De Biazi. Ky dëmtim e shton listën e l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama