Rezultate te kerkimit per termin: +Sead +Rustemi

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] sead / docs[0] 295 / hits[0] 396 / keyword[1] rustemi / docs[1] 1196 / hits[1] 1651 /
Nga vrasjet te përdhunimet, lista e krimeve të të fortëve të Shkodrës që u prangosën për atentatin
  • 2016-08-17

Nga vrasjet te përdhunimet, lista e krimeve të të fortëve të Shkodrës që u prangosën për atentatin

Së paku dy prej personave të arrestuar si autorë të atentatit të mbrëmshëm në Shkodër nuk janë të panjohur për policinë. Atentati ne Shkoder Dy prej tyre, Behar Brajoviq (Bajri), 36 vjeç dhe Ilir Rustemi (Bajri), 40 vjeç janë kontigjent i njohur për policinë, madje të dënuar edh

Vrasje, përdhunime dhe grabitje: Ja krimet e të fortëve të Shkodrës, që terrorizuan qytetin verior
  • 2016-08-15

Vrasje, përdhunime dhe grabitje: Ja krimet e të fortëve të Shkodrës, që terrorizuan qytetin verior

Ngjarja e mbrëmshme në Shkodër, ku në qendër të qytetit pati shkëmbim me armë zjarri mes dy makinave duket se ka nxjerrë në pah të fortët e Shkodrës. Nge hetimet e policisë rezulton se Donald Shtjefni,  Kristian Shtjefni e Patrik Salaj të cilët kanë qenë duke lëvizuar me autom

No Pic available
  • 2010-05-18

Superliga, nis operacioni “Merkato”

Kategoria Superiore do të zhvillojë të mërkurën (19 maj, 16:30) aktin e 33-të këtij sezoni (jo fort të ndershëm). Verdiktet e mëdha janë dhënë: Dinamo, kampion dhe në Ligën e Kampioneve; Besa, fituese e Kupës dhe në Ligën e Europës, e shoqëruar në këtë kompeticion nga Laçi (

No Pic available
  • 2009-05-24

Tirana triumfon ndaj Vllaznisë dhe fiton titullin e 24-t

 LEONARD KARAJTriumfon Tirana. Titulli i 24-t në historinë e klubit erdhi pas një përballje direkte me rivalin e sezonit 2008-2009, Vllaznia. Nën një atmosferë të zjarrtë e denjë edhe për një ndeshje të rëndësishme të ekipit kombëtar skuadra bardheblu vuri veton në fushën e l

 Trojka fiton ne transferte, Sejdini jep doreheqjenRezultatet direkt te Javes 26 te Kategorise Superiore
  • 2009-04-07

 Trojka fiton ne transferte, Sejdini jep doreheqjenRezultatet direkt te Javes 26 te Kategorise Superiore

Tirana e Vllaznia fituan ne transferte respektivisht me Flamurtarin (1-2) dhe Elbasanit (1-4), duke u binjakezuar serish me kreun, nga 51 pike. Migen Memelli shenoi dy gola per Tiranen (i pari pas 24 sekondave loje, goli me i shpejte i sezonit aktual). Memelli u ngjit ne kuoten e 16 golave. Ne "Ruzh

No Pic available
  • 2008-11-01

Akuza kërkoi si masë ndëshkimore 10 vite burg për të pandehurin

Tiranë - Prokuroria kërkoi dje 10 vite burg për personin që mori pakon me disa pistoleta që vinin nga Holanda. Agim Shëngjoni për porosinë që kishte bërë ndaj vetes rrezikon një dekadë burg edhe pse ende nuk është thënë fjala e fundit nga kolegji penal që po gjykon dosjen. Gjatë

No Pic available
  • 2008-10-31

Ekstradohet nga Belgjika i dënuari për vrasjen e policit

Tiranë - Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana, dje rreth orës 20:00, ekstradoi nga Belgjika në drejtim të Shqipërisë të shumëkërkuarin: Behar Bajri, vjeç 28, nga Shkodra, person me precedentë të theksuar kriminalë. Arrestimi i tij është bërë i mundur më 17 dhjetor 2007 mbas nj