Rezultate te kerkimit per termin: +Seancat +Plenare +Live

Meta: total 308 / total_found 308 / time 0.000 / keyword[0] seancat / docs[0] 6489 / hits[0] 7538 / keyword[1] plenare / docs[1] 13880 / hits[1] 18960 / keyword[2] live / docs[2] 6959 / hits[2] 9334 /
No Pic available
  • 2016-08-24

Sa punojnë deputetët? (Statistika)

Nga Afrim Krasniqi Sa punojnë deputetët? Janë të zgjedhurit tanë, marrin vendime për ne, për qytetarët dhe për shtetin, kanë trajtimin më të lartë në hierarkinë publike të pagesave dhe secili beson se përfaqëson elektoratin, partinë dhe vendin! Rreth një e treta e tyre shkon rreg

Nje thirrje iluministe  per dialog
  • 2014-10-28

Nje thirrje iluministe per dialog

e Marte 28 Tetor 20141217 pm NDRIIM KULLAbrbr  Meqenese teoria e relativitetit e Ajnshtajnit beri buje te madhe dhe per te kishin kuriozitet nje mase shume me e gjere njerezish  se ckishin zakonisht per teorite e reja shkencore Ajnshtajni u gjet ne poziten e veshtire kur d

Kuvend Byroja vendos perjashtimin 10 ditor te Sali Berishes nga seancat
  • 2014-06-19

Kuvend Byroja vendos perjashtimin 10 ditor te Sali Berishes nga seancat

Transmetuar me 19062014 - 1130 Tirane 19 qershor 2014 NOAalPerditesuar 1240-Kreu i Kuvendit shpalli vendimin e Byrose i cili konsiston ne ndalimin per te marre pjese ne seancat e Kuvendit te deputetit Sali Berisah per 10 ditebr br Kreu i Grupit Parlamenta

Jemi ne krize te vazhdueshme
  • 2014-02-10

Jemi ne krize te vazhdueshme

Ilir YZEIRI - Në mënyrë paradoksale, ardhja e demokracisë, në vend që të sillte lumturinë, begatinë, prosperitetin, pra qiellin e shtatë të munguar, ka sjellë në përgjithësi krizë. Ne sot e pranojmë të gjith&eu

No Pic available
  • 2014-02-09

Jemi në krizë të vazhdueshme

Ilir Yzeiri Në mënyrë paradoksale, ardhja e demokracisë, në vend që të sillte lumturinë, begatinë, prosperitetin, pra qiellin e shtatë të munguar, ka sjellë në përgjithësi krizë. Ne sot e pranojmë të gjithë që jemi në krizë, se jemi në tranzicion të zgjatur, se kemi një num

Jo armëve kimike, nis protestapërpara godinës së Parlamentit
  • 2013-11-14

Jo armëve kimike, nis protestapërpara godinës së Parlamentit

Të tjera rreth shkrimit Armët kimike me 40 kamionë të blinduar LIVE TV/ Protesta para parlamentit Rama sot i përgjigjet Dodës për armët kimike LETRA/Rama: Këtu nuk do të ngelin mbetje kimike FOTOLAJM/ Protesta para ambasadës së SHBA, fotot tek Los Angelos Time Rama: Asnjë plan q

No Pic available
  • 2011-01-06

Parlamenti me biblioteke te re dixhitalizim per seancat plenare

Kuvendi i Shqiperise tashme do te kete nje biblioteke te re ndersa po punohet dhe per dixhitalizimin teresor te tij. Ambientet e reja jane peruruar dje nga Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ne prani edhe te ambasadorit te OSBE-se Eugen Wallfarth. Sic e shikoni ketu jemi ne nje ambient te ri