Rezultate te kerkimit per termin: +Seat +Ibiza

Total: 34
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.553Z

Seat Ibiza lidh Porsche Albania me FSHF

Nga Dash Frashëri Albania-sport - Federata Shqiptare dhe Porsche Albania, sponsori më i fundit i Kombëtares, nënshkruan sot kontratën për dhënien e një makine Seat Ibiza për trajnerin e përfaqësueses, për Baric dhe Kovacic dhe tri makinave të tjera për përfaqësuesit e UEFA-s, gjyqt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.234Z

AMC shpëndan çmime superspeciale për fituesit e shorteut “SMS-Grand Prix”

Katër autovetura “Seat Ibiza” dhe një fuoristradë luksoze “Audi Q7” janë ndarë për fituesit e shorteut promocional të AMC-së për pesë javët e para, “SMS - Grand Prix”. AMC u ka dorëzuar fituesve të pjesës së parë të shorteut çelesat e katër “Seat Ibiza” dhe një �

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.215Z

Shorteu i AMC, rrefehen fituesit

Fituesit e pjeses se pare te shorteut SMS - Grand Prix organizuar nga kompania numer nje e telefonise celulare ne Shqiperi, kane marre cmimet e dhena nga AMC/ Fatlumet moren ne dore celesat e kater "Seat Ibiza" dhe nje "Audi Q7", ne mjediset e dyqanit te AMC ne rrugen "Myslym Shyri", ku dhe u organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.710Z

AMC ndan dhuratat e fituesve

 Kompania celulare AMC u ka dorëzuar dje fituesve të pjesës së parë të shorteut “SMS Grand Prix”, çelësat e katër “Seat Ibiza” dhe një “Audi Q7”. Dje në ambientet e dyqanit të AMC në rrugën “Myslym Shyri”, u organizua edhe cere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.223Z

AMC dhuron katër makina për fituesit e shorteut SMS Grand Prix

Ka mjaftuar vetëm tarifa e një sms-je dhe katër abonentë të AMC-së tashmë janë bërë posedues të katër makinave Audi. Ata kanë luajtur dhe fati i ka shpërblyer duke fituar. AMC-ja u dorëzoi fituesve të pjesës së parë të shorteut SMS Grand Prix çelësat e katër Seat Ibiza dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.194Z

Volkswagen Golf VI GTD me naftë

Volkswagen Golf VI tashmë vjen edhe në variantin me naftë GTD. Ky model do të paraqitet zyrtarisht në panairin e radhës së automjeteve në Leipzig të Gjermanisë, i cili mbahet nga 28 marsi deri më 5 prill të këtij viti. GTD nën kapak do të ketë motorin e njohur me naftë prej 2.0 lit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.820Z

Aksident në superstradë, tre plagosen

 KURBIN – Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ndodhi dje në superstradën Laç-Milot. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:10, kur një autoveturë tip “Seat Ibiza” me targa të huaja u përplas me një tjetër mjet tip “Nisan” në afërsi të kryqë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama