Rezultate te kerkimit per termin: +Sebastianin

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] sebastianin / docs[0] 15 / hits[0] 15 /
No Pic available
  • 2019-04-03

GP Bahrein, ja çfarë ndodhi me Ferrarin e Leclerc dhe kundërmasat e Binotto

Ishte një problem në pjesën termike të motorit (V6 ed), në djegien në cilindër. Nëse do të rrjedh nga Mgu-h ne mund të jemi përpjekur ta zgjidhim atë duke modifikuar hartat, ndërsa në këtë rast nuk ishte e mundur. Një nokaut i papritur. Nga ëndrra në makth, nga dopieta në kualifi

Shqiptarja qe lufton per titullin kampion ne eki
  • 2016-02-22

Shqiptarja qe lufton per titullin kampion ne eki

Ne eki me date 5 mars luhet nje ndeshje e vecante Perballe dy boksiere femra per titullin e ketij vendi Por ate qe nuk e dine shume njerez eshte se njera prej kampioneve te boksit qe do te luaje per titullin eshte shqiptare Quhet Fabiana Bytyqi dhe do te ndeshet me bullgaren Teodora Bacheva per titu

Fabiana, shqiptarja që po e synon titullin e kampionit evropian në WBO (Foto)
  • 2016-02-21

Fabiana, shqiptarja që po e synon titullin e kampionit evropian në WBO (Foto)

Në Çeki më datë 5 mars luhet një ndeshje e veçantë. Përballën dy boksiere femra, për titullin e këtij vendi. Por atë që nuk e dinë shumë njerëz është se njëra prej kampioneve të boksit që do

Këta tre meshkuj janë të dashuruar me njëri-tjetrin
  • 2015-10-15

Këta tre meshkuj janë të dashuruar me njëri-tjetrin

Këto njihen si lidhje poliamoroze! Këta tre meshkuj janë duke planifikuar të nisin një familje së bashku, pasi janë të dashuruar me njëri-tjetrin. Adam Grant, Sebastian Tran dhe Shayne Curran janë pjesë e një marrëdhënie treshe. Tre djemtë bukuroshë jetojnë në Kanada. Qëllimi ës

No Pic available
  • 2014-08-05

Një tjetër Captain America

Regjisori Anthony Mackie ka zbuluar planet për vazhdimin e filmit “Capitain America”, duke pohuar se aktori kryesor Chris Evans nuk do luajë rolin kryesor. Javët e fundit është spekuluar se rolin e “Captain America” pritet ta marrë Bucky Barnes (Sebastian Stan) ose Sam

Pas lindjes së djalit
  • 2013-03-18

Pas lindjes së djalit

Ditët e fundit, Rose i ka kaluar në shtëpi, duke u kujdesur për të sapolindurin e saj. Mirëpo punët duhet kryer. Kështuqë, ajo ka lënë Sebastianin e vogël në shtëpi, për të blerë gjëra ushqimore, së bas

No Pic available
  • 2012-03-06

Shekspiri me kengedhe veshje shqiptare

Moter e vella binjake Viola dhe Sebastiani ndahen nga njeri tjetri pasi anija ne te cilen lundronin fundoset afer bregdetit ilir. Te dy besojne per tjetrin se secili prej tyre eshte mbytur bashke me anijen. Viola e ndihmuar nga nje tjeter anije sillet ne token e Ilirise. Ajo maskon veten si mashkull