Rezultate te kerkimit per termin: +Secili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.797Z

10 mijë euro gjobë secili se kryen seks në publik

Dy të dashuruar janë gjobitur me nga 10 mijë euro secili, sepse kryen seks në publik. Amerikani Adam M., 23 vjeç dhe Angela C., 24 vjeçe nga Italia u rrëmbyen nga pasioni ndërsa ishin në makinën e tyre në Vicenza. Temperaturat e larta të shtatorit dhe pavëmendja bënë që ata ti ul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.149Z

Tani secili mund të shijojë Shtëpinë e Bardhë (FOTO)

Share Çifti Obama ka vendosur që të hapë dyert e Shtëpisë së Bardhë për secilin. Familja e Parë ka bashkëpunuar me Google Art Project për të mundësuar që secili të mund të marrë një tur 360 gradë brenda Shtëpisë së Bardhë. Nisma është lancuar sot si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.841Z

Këtë dënim me vdekje mund ta marrë secili prej nesh

Share Një grua nga Sri Lanka rrezikon dënimin me vdekje pasi dyshohet se i bëri magji një vajze 13 vjeçare, ndërsa ishte në një udhëtim në Arabinë Saudite. Policia tha se detajet e publikuara nga media janë korrekte. Gruaja u arrestua pasi ndodhej në një qendër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.076Z

Edi Rama dhe Sali Berisha postojnë secili nga një FOTO LAJM në FB

Sali Berisha dhe Edi Rama kanë vendosur secili nga një foto lajm në faqen e tyre personale në Facebook. Sali Berisha ka sfiduar lexuesit e tij që të gjejnë një diçiturë për foton ku shfaqet në foltoren e Kuvendit, ndërkohë që Edi Rama mban duart mbi kokë. Kurse Edi Rama ka postuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.209Z

Secili për vete, sistemi për të gjithë!

Nga Mero Baze   Kryetari i Gjykatës së Lartë të Shqipërisë mohoi përmes një deklarate publike lidhjet e tij personale me sekserët që u shfaqën në ekran duke marrë para në emër të tij, për të liruar një të burgosur, që arritën ta lirojnë. Reagimi i Zaganjorit pasoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.042Z

Kerry: Secili amerikan është me Francën

Sekretari amerikan i shtetit, John Kerry, u ka dërguar mesazh francezëve se secili amerikan sot është me Francën. “Dëshiroj t’i drejtohem direkt popullit në gjithë Francën se secili amerikan qëndron sot me ju, jo vetëm në tmerr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.972Z

“Riniring”, përzgjidhen 1.000 abonentët e parë që fitojnë nga 100 SMS secili

“Eagle Mobile” ka përzgjedhur dje 1.000 abonentët e parë fitues të fushatës së Vitit të Ri. Ata do të kenë mundësi që gjatë muajit janar 2009 të dërgojnë nga 100 SMS falas secili, për të uruar të dashurit e tyre. Ceremonia është zhvilluar në zyrat qendrore të kompanisë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama