Rezultate te kerkimit per termin: +Seferasi

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.342Z

Kanosën me pistoletë të riun; në pranga 55-vjeçari, në kërkim bashkëpunëtori

Kanosin me armë zjarri një shtetas, arrestohet në flagrancë një prej autorëve, shpallet në kërkim autori tjetër. Policia e Lushnjës, arrestoi në flagrancë shtetasin Vangjel  Seferasi, 55 vjeç, banues në fshatin Karbunarë e Sipërme, Lushnje. Gjithashtu u bë shpallja në kërkim e sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.342Z

Kanosen me pistolete 27-vjecarin nje ne pranga dhe nje kerkim

Lushnje 8 maj 2016 NOAal - Nje person eshte arrestuar ne flagrance nga blute e Lushnjes dhe nje tjeter eshte shpallur ne kerkim pasi akuzohen se kane kanosur me arme zjarri nje 27-vjecarbr br Mesohet se n pranga eshte vene Vangjel  Seferasi 55-vjec banues ne fshatin Karbunare e Siperme Lushnje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.341Z

Lushnjë, të shtëna me armë, dy vëllezër kërcënojnë 27-vjeçarin

Një person është arrestuar nga policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi qëlluan me armë në ajër duke kërcënuar një person. I arrestuari është Vangjel Seferasi 55 vjeç dhe është shpallur në kërkim vëllai i tij V.Seferasi, 43 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.341Z

Të shtëna në Lushnje, dy vëllezër kërcënojnë me armë të riun pas një sherri

Një person është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim pasi kërcënuan me armë një të ri në qytetin e Lushnjës. Bëhet fjalë për dy vëllezër të armatosur, të cilët kanë kërcënuar me jetë të riun F.G. 27 vjeç pas një sherri për motive të dobëta. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.199Z

Laboratori i drogës, përjashtime në policinë e Skraparit. Hetim disiplinor në Berat

Një ditë pas zbulimit të laboratorit ku dyshohej se prodhohej lëndë narkotike kanabis sativa vijën dhe ndëshkimet në radhët e policisë. Drejtori i Përgjithshëm për Sigurinë Altin Qato doli sot në një konferencë për median për të njoftuar përjashtimet nga radhët e policisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.201Z

Laboratori i drogës në Skrapar, përjashtime dhe procedime në radhët e policisë

Drejtori i Përgjithshëm për Rendin dhe Sigurinë në policinë e shtetit, Altin Qato në një deklaratë për mediat bëri me dije sa pas zbulimit të laboratorit të drogës në fshatin Guak të Skraparit  janë proceduar duke u larguar nga detyra 3 efektivë të këtij komisariati, ndërsa ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama