Rezultate te kerkimit per termin: +Sejdinibrbr

Meta: total 201 / total_found 201 / time 0.000 / keyword[0] sejdinibrbr / docs[0] 201 / hits[0] 201 /
Fitore e thelle ne bashkite e medha
  • 2015-06-23

Fitore e thelle ne bashkite e medha

brbrE majta qeverisese fitoi zgjedhjet lokale te 21 qershorit ne Shqiperi Koalicioni Aleanca per Shqiperine Europaine i drejtuar nga PS-LSI mori shumicen e bashkive te vendit Ajo siguroi nje fitore te thelle ne bashkite me te  medha perballe te djathtes Ne Tirane kandidati i Partise Socialiste Er

Elvana Gjata e mbyllur ne studio
  • 2014-10-21

Elvana Gjata e mbyllur ne studio

0 brbr brbrKohet e fundit kane qene te shpeshta fotot e kengetares Elvana Gjata e mbyllur ne studio muzikorebrbr brbrNdryshe nga shume kengetare te tjera qe publikojne foto nga evente te ndryshme apo pjese nga xhirimet Elvana thjesht ka treguar se i eshte futur punes per kengen e rradhesbrbr brbrKe

Nje dashuri e re per Robert Pattinson      
  • 2014-09-25

Nje dashuri e re per Robert Pattinson      

0 brbr brbrNe zemren e aktorit Robert Pattinson nuk ka me vend per aktoren Kristen Stewart e cila e tradhetoi ate me regjizorin Rupert Sandersbrbr brbrTashme Patinson eshte duke perjetuar nje romance dashurie me kengetaren britanike Tahliah Debrett Barnettbrbr brbrRreth nje muaj me pare Pattinson u

Shkendije Muja cmend Stambollin
  • 2014-09-25

Shkendije Muja cmend Stambollin

0 brbr brbrKengetarja kosovare Shkendije Muja pavaresisht se kerkon te komentohet per karrieren e saj ajo vete le hapesire per tu komentuar per te tjera gjera si pamja e jashtme dhe format seksibrbr brbrShkendija armen me te forte ka format bombastike dhe nuk nguron ti ekspozoje ato ne cdo kohe dhe

Miriam Cani drejt altarit
  • 2014-09-25

Miriam Cani drejt altarit

0 brbr brbrShume shpejt do te kemi nje tjeter dasme VIPbrbr brbrifti i kengetareve Alban Skenderaj dhe Miriam Cani prej disa vitesh te fejuar ende nuk e kane bere te njohur se kur do te shkojne ne altar por aludimet kane nisur se dasma mund te jete shume aferbrbr brbrTe dy kengetaret asnjehere nuk

Ja kush eshte Kim Kardashian shqiptare
  • 2014-09-24

Ja kush eshte Kim Kardashian shqiptare

0 brbr brbrEdhe Shqiperia e ka nje Kim Kardashianbrbr brbrSipas fotografit te njohur Endrit Mertiri kenge

Monica Belluci nje 50-vjecare seksi
  • 2014-09-24

Monica Belluci nje 50-vjecare seksi

0 brbr brbrYlli i Hollywood-it Monica Belluci per pak dite do te nderoje prefiksin e moshesbrbr brbrMe da