Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretaria

Total: 513
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.945Z

Gjonaj: Sekretaria i numëroi votat

Sekretari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Vladimir Gjonaj, ka hedhur poshtë versionin e kreut të këtij këshilli, Sokol Dervishaj, lidhur me votimin e buxhetit të vitit 2009 të Tiranës. "Në pikëpamje të kuadrit ligjor, procesi i votimit u hap dhe u krye normalisht, qoftë nga ana e prez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.686Z

Vjosa Osmani: Ja çfarë duhet të bëjë Sekretaria e Kuvendit

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, e pyetur nga Indeksonline se ku e mbështesin besimin e tyre se Sekretaria e Kuvendit do ta aprovojë kërkesën për mbajtjen e seancën konstituive, ajo ka thënë se Sekretaria as nuk aprovon e as nuk refuzon kërkesa t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.914Z

Sekretaria e shtetit Klinton premtoi se do punoje per nje njohje me te gjere nderkombetare te Kosoves

Sekretaria amerikane e shtetit Hillari Klinton u prit si nje heroine nga qindra banore te Prishtines nderkohe qe ajo ndaloi autokolonen e saj para nje statuje gati 4 metershe ku nderohet bashkeshorti i saj ish presidenti Bill Klinton pergjate bulevardit qe mbane emrin e tij. Admnistrata Klinton res

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.594Z

Spitali i Shkodrës mbetet "pa punë", s‘funksionojnë skanerat

Në spitalin e Shkodrës, që nga dita e krijimit të tij e deri më sot, nuk ka pasur asnjëherë skaner. Dy vjet më parë, "Fiks Fare" shkoi në spitalin e këtij qyteti për t‘u interesuar për problemin e skanerit. Ish-drejtori i atëhershëm i spitalit, Gëzim Galiqi, dy vjet e gjysmë më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.204Z

Brovina për seancën: Të gjithë do t'u binden urdhërave të mia

Nëse në vazhdimin e seancës konstituive do të përsëritet situata e njëjtë si në seancën e 17 korrikut, Sekretaria e Kuvendit do të veprojë siç ka vepruar më herët. Këtë e ka pohuar sekretari i Kuvendit, Ismet Kras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.946Z

“Thesari s’do çelë fondin për Bashkinë”

 zirina llambro"Fondi i buxhetit të Bashkisë të Tiranës për këtë vit nuk mund të lëvrohet pa vendimin e Këshillit Bashkiak. "Me këtë deklaratë, prefekti Ruzhdi Keçi i cili vë vulën përfundimtare në këtë proces analizon votimin e tri ditëve më parë. Ai e ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.363Z

KRRTRSH miraton projektet për energjinë

nertila mahoEnergjia dhe turizmi ishin dy fushat që dominuan dje vendimet e marra nga Këshilli i Rregullimit të Territorit. Kryeministri Berisha, i cili drejtoi këtë mbledhje, i vlerësoi projektet e miratuara të një rëndësie të veçantë, siç ishin ato që lidheshin me ndërtimin e parqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama