Rezultate te kerkimit per termin: +Sekretarin

Total: 6351
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.768Z

Hyseni takon sekretarin e Liges Arabe

Ministri i Jashtem i Kosoves, Skender Hyseni ka takuar ne seline e Organizates se Kombeve te Bashkuara ne Nju Jork, Sekretarin e Pergjithshem te Liges Arabe, Amr Musa. Ne kete takim, Hyseni e ka njohur sekretarin Mussa me hapat qe Kosova ka bere ne planin e ndertimit te shtetit, duke evidentuar fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.274Z

Nishani takon Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së

Presidenti Bujar Nishani, i pranishëm në punimet e Sesionit të 71-të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara në Nju Jork, ka takuar Sekretarin e Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-moon. Presidenti Nishani, në takimin me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së, Ban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.533Z

Meta takon Zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit Jones

Zv/Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme z. Ilir Meta, është takuar me Zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit të SHBA-ve Z. Stuart Jones. Gjatë takimit me Zëvendësndihmës Sekretarin e Shtetit të SHBA-ve, Z. Stuart Jones, u bisedua mbi çështje të bashkëpunimit dypalësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.032Z

SHBA, Ministri Hoxhaj u takua me sekretarin Kerry

SHBA-Ministri i jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, sot ditën e dytë të vizitës së tij në Shtetet e Bashkuara, është takuar me sekretarin amerikan të shtetit, John Kerry. Lajmi u be i ditur nga  Ministria e Punëve të Jashtm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.709Z

Nishani dekoron ish- Sekretarin amerikan të Mbrojtjes, Donald Ramsfeld

Ish- Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Ramsfeld, nis sot axhendën e takimeve në Tirane. Ai mbërriti dje në Tiranë me ftesë të kreut të Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ndërkohë sot paradite do të zhvillohet një ceremoni dekorimi në Presidencë për ish- zyrtarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.931Z

A do e heqë Basha, sekretarin e partisë, shokun Sali?

Lulzim Basha thotë se në PD, janë qytetarët ata që do të vendosin kandidatët për deputetë në zgjedhjet e qershorit. Vetëm se ata, sipas tij, duhet të plotësojnë disa kritere. Një prej tyre është që të mos kenë pasur lidhje me komunizmin. Demokratët dhe çdo qytetar tjetër m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.253Z

Kosovrasti, padi për sekretarin e Këshillit bashkiak

Kryetari i Këshillit Bashkiak, Tiranë Njazi Kosovrasti ka depozituar pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, kallëzim penal për shpërdorim detyre, për sekretarin e Këshillit Bashkiak,  Behar Zeneli. Në kallëzimin penal, Kosovrasti thekson se në shkelje të nenit 36, pika 2, lig

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama