Rezultate te kerkimit per termin: +Sekreti

Meta: total 1000 / total_found 2187 / time 0.001 / keyword[0] sekreti / docs[0] 2187 / hits[0] 2588 /
Pija e cila çmend femrat në dashuri: Receta kontroverse indiane
  • 2016-09-27

Pija e cila çmend femrat në dashuri: Receta kontroverse indiane

Kjo pije ndihmon edhe meshkujt, sepse përmirëson cilësinë e spermës dhe shtohen shanset që femra të ngelet shtatzënë. Kjo recetë për përgatitjen e pijes sekrete është bartur nga gjenerata në gjeneratë në Indi dhe në disa shtete të Azisë, ndërkaq kjo traditë praktikohet edhe

Kërkoi legalizimin e drogës dhe prostitucionit, shkrimtarët e quajnë Nikolin Jakën defiçent
  • 2016-09-27

Kërkoi legalizimin e drogës dhe prostitucionit, shkrimtarët e quajnë Nikolin Jakën defiçent

Legalizimi i drogës dhe prostitucionit mund të jetë një resurs i madh për ekonominë shqiptare, deklarata e kreut të Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka u bë duke krahasuar Shipërinë me vendet perëndimore, ku sipas Jakës, prostitutat edhe klientët paguajnë në shtet dhe hotelet e më

Berisha: Lidhja e Shkëlzenit me Arminën drejt finalizimit
  • 2016-09-26

Berisha: Lidhja e Shkëlzenit me Arminën drejt finalizimit

Transmetuar më 25.09.2016 - 09:50 Në një intervistë ndryshe pa dorashka për politikën, jetën personale, për marrëdhëniet e tij me kundërshtarët politikë, aleatët, familjen etj, ish kryeministri Sali Berisha ka fol

No Pic available
  • 2016-09-25

Pushimet ekzotike dalin në modë edhe për shqiptarët, ja sa kushtojnë

Parajsat ekzotike, të tilla si Maldive, Santo-Domingo, Tailanda, Bali në Indonezi janë destinacionet ideale, për të cilat ia vlen të shpenzohet, të paktën një herë në jetë. Agjencitë konfirmojnë kërkesa në rritje kryesisht nga çiftet e reja, për të kaluar muajin e mjaltit Në shta

No Pic available
  • 2016-09-25

Sekreti i jetëgjatësisë së 115-vjeçares nga Gramshi

Ka pak ditë që ka mbushur plot 115 vite, ndërsa thotë se ka kohë që nuk i numëron më ato. Por ajo është me mendje të kthjellët edhe në këtë shekull të dytë të jetës së saj. Qerime Ballobani nga fshati Snosen i Gramshit, kujton me saktësi çdo periudhë historike. Ka hyrë Italia

Bekimi për Arminën, Luli dheRama: Çfarë tha Berisha në intervistën me Mamaqin
  • 2016-09-25

Bekimi për Arminën, Luli dheRama: Çfarë tha Berisha në intervistën me Mamaqin

Ditën e djeshme Sali Berisha ishte në emisionin “Xing me Ermalin”, ashtu siç ishte lajmëruar prej ditësh. Ne po ju sjellim intervistën e plotë të tij, ku flet për marrëdheniet me Lulzim Bashën, Armina Mevlanin dhe Edi Ramën. Kush është pija që të pëlqen më shumë? Se

No Pic available
  • 2016-09-25

Ky është sekreti i kësaj nëne të re që ra 58 kg

Një vajzë e e re obeze e cila shtoi shumë peshë pas lindjes së fëmijës së saj, humbi 58 kg duke ndryshuar rrënjësisht pamjen e saj. Natalie Burtina, 23 vjeç, tha për Daily Mail Australia se të qënit 135 kg nuk ishte aspak një gjëndje e mirë për të. Ndjehesha e turpëruar. Kisha fr