Rezultate te kerkimit per termin: +Seksi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.483Z

Seksi si gjimnastika

Ekspertët bien dakord dhe zbulojnë se të bësh aktivitet seksual është njësoj sikur të bësh një lloj tjetër aktiviteti fizik siç mund të jetë palestra, vrapimi, gjimnastika ose ushtrime të tjera Nëse kryeni marrëdhënie seksuale është njësoj sikur bëni gjimnastikë Për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.315Z

Sherzinger, nje natyrale seksi

Kengetarja e grupit "Pussycat Dolls", Nicole Scherzinger, thote se te qenit 'seksi' eshte gje natyrale per te. "Seksi eshte nje vetebesim qe vjen nga brenda, ndaj nuk mendoj se duhet te rregulloheni dhe pispilloseni per te qene seksi. Mendoj se duhet te jeni natyralisht seksi, me xhinse, me kemishe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.110Z

Shtatzënia dhe seksi

Nga Dr. Adem Harxhi Shumë gra e burra më kanë bërë këtë pyetje: A lejohet seksi gjatë shtatzënisë? Përgjigjja ime për të gjitha gratë shtatzëna dhe burrat e tyre është: Ju  mund të vazhdoni të bëni seks. Seksi gjatë shtatzënisë është i sigurt. Seksi nuk e dëmton fëmijën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.096Z

Shtatëzania dhe seksi

Nga Dr. Adem Harxhi Shumë gra e burra më kanë bërë këtë pyetje: A lejohet seksi gjatë shtatzënisë? Përgjigjja ime për të gjitha gratë shtatzëna dhe burrat e tyre është: Ju  mund të vazhdoni të bëni seks. Seksi gjatë shtatzënisë është i sigurt. Seksi nuk e dëmton fëmijën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.360Z

20 arsyet, Seksi dhe dashuria

20 arsyet, Seksi dhe dashuria ndikojnë në bukurinë dhe në shëndetin e femrave dhe të meshkujve Ekzistojnë 20 arsye që seksi dhe dashuria ndikojnë në bukurinë dhe në shëndetin e femrave dhe të meshkujve. 1. Dashuria e mjaftueshme do të bëjë që femrat të duken në formë të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.320Z

Kuptimi i të qenit ‘seksi’

Nga Lori Bryant më 15 gusht 2011 në ora 10:19 Katër vjet më parë, ime bijë, që ishte duke hyrë në gjimnaz (ishte ende 14 vjeçe), më tha se donte të ishte seksi. Kur i kërkova të më shpjegonte se ç’do të thotë ‘seksi’ për të, ashtu si edhe shumë prej nesh, nuk d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.766Z

Dashuria dhe seksi

Për disa seksualiteti është i domosdoshëm, disa bëjnë pa të për periudha të gjata, disa të tjerë kanë zgjedhur të heqin dorë nga seksi. Edhe dashuria e madhe mund të jetë më pak ose më shumë erotike. Për disa, erotizmi është i domosdoshëm, trupat e tyre kërkojnë njëri-tjetr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama