Rezultate te kerkimit per termin: +Seksi

Meta: total 1000 / total_found 9722 / time 0.004 / keyword[0] seksi / docs[0] 9722 / hits[0] 14423 /
Big Mama si asnjëherë tjetër në setin e ri fotografik
  • 2017-06-25

Big Mama si asnjëherë tjetër në setin e ri fotografik

Big Mama është shfaqur shumë më ndryshe nga çfarë ne jemi mësuar që ta shohim. Pas ndërhyrjes kirurgjikale këngëtarja duket më seksi se kurrë. Ajo ka publikuar disa foto të realizuara në Turqi si pjesë e “Mamas Trip” nga fotografi kosovar Fatlum Hajredinaj në rrjetin e s

No Pic available
  • 2017-06-25

Doktori seksi kërkon shtëpi me qera, çmenden vajzat në rrjetet sociale

Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Pasi publikoi një shkrim në Gipsy Housing, pati reagime të menjëhershme nga vajzat të cilat ishin të gatshme që ta merrnin edhe në shtëpinë e tyre. Përshëndetje

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

7 arsye pse njohjet e nisura në verë janë më të mirat
  • 2017-06-23

7 arsye pse njohjet e nisura në verë janë më të mirat

Zakonisht dashuria troket atëherë kur nuk e pret … Nëse troket në verë, ndërtohet një marrëdhënie shumë speciale. Çdo libër për adoleshentë, film apo show vërtitet rreth dashurisë që lind në verë dhe kjo mund të jetë edhe një arsye se pse një marrëdhënie verore duket m

Demi Rose tregon format bombastike
  • 2017-06-22

Demi Rose tregon format bombastike

Supermodelja Demi Rose që gjithmonë kërkon të jetë në qendër të vëmendjes, padyshim që edhe kësaj here ia ka arritur qëllimit. 22-vjeçarja u shfaq shumë seksi në mbëmjen e revistën Sixty6 në Londër të mërkurën. Bukuroshja kishte veshur me një fustan të ngushtë me dizajn blu

No Pic available
  • 2017-06-21

Bella Hadid pozon për fushatën e re, thjesht mahnitëse

Ajo është modelja më hot në botë për momentin dhe së fundimi Bella Hadid po pozon për në fushatë të re. 20-vjeçarja mahnitëse sapo ka zbuluar se do të jetë pjesë e Nars’ Fall 17 dhe u shfaq shumë seksi. Bukuroshja e veshur me reçipeta lëkure shfaqet së bashku me një model.

Kylie Jenner tregon shenjën e  fëmijërisë
  • 2017-06-19

Kylie Jenner tregon shenjën e fëmijërisë

Kylie Jenner një nga motrat më seksi të Kardashianëve ka publikuar një foto teksa mbështetej në pjesën e pasme të makinës së saj luksoze duke nxjerrë përpara aparatit fotografik këmbët e saj. Kjo gjë për të treguar me krenari shenjën e këmbës nga një aksident i fëmijërisë. K