Rezultate te kerkimit per termin: +Selaniku

Total: 443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.118Z

Gra nga Selaniku ftojne femijet sarandjote me pushime

Sarande Nje grup grash nga Selaniku i Greqise perfaqesuese te nje shoqate bamiresie kane qene mysafiret e 2 tetorit ne Shtepine e Femijeve Shkollore te Sarandes. Ato kane pare kushtet ne te cilat jetojne mesojne dhe argetohen femijet e ketij institucioni social ne Sarande. Gjate vizites ato pane se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.520Z

Durrës, thyhet pllaka që mban emrin “Sheshi Selaniku”

DURRES – Persona të paidentifikuar kanë thyer plakën që mban emrin “Sheshi Selaniku” në Durrës dhe kanë hequr flamurin grek. Pllaka me emrin “Sheshi Selaniku” u vendos pak kohë më parë në një nga sheshet e qyte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.701Z

Hakmerret Durresi thyhet pllakata Sheshi Selaniku

e Shtune 4 Tetor 20141359 pm p classwp-caption-text Pllakata e Sheshit Selaniku e thyer ne DurresbrbrDhjete dite pas vendosjes se pllakates me mbishkrimin Selanik ne nje nga sheshet e Durresit persona ende te paidentifikuar e thyejne ate gjate nates brNgjarja ndodhi ne Lagjen Nr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.170Z

Athina dhe Selaniku përjetojnë ethet e shpërthimeve

Athinë – Selanik - Kryeqyteti i Greqisë Athina dhe Selaniku kanë përjetuar një natë të vështirë. Mediat e Athinës bëjnë të ditur se në lagje të ndryshme të këtyre metropoleve, ka patur disa shpërthime të njëpasnjëshme. Sipas mediave, në lagjen Alimos të Athinës, rreth orës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.527Z

Durrës, thyhet pllaka që mbanteemrin "Sheshi Selaniku"

Pa kaluar as dy javë nga përurimi i sheshit Selaniku në Durrës persona të paidentifikuar kanë thyer pllakën me mbishkrimin “Sheshi Selaniku”.Teksa Durresi i ktheu reston qytetit grek, i cili një vit më parë emërtoi një shës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.490Z

Blindohet Selaniku Papandreu fjalim mes protestash

Kryeministri grek, Jorgos Papndreu i drejtohet në mbrëmje popullit grek me një mesazh nga qyteti I Selanikut, e që transmetohet nga televizioni kombëtar. Papandreu kërkon të ulë trysninë e kundërshtive popullore ndaj planit të kursimeve dhe shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.495Z

Ndizet Selaniku, ndërpritet sfida PAOK-AEK (Video)

Qyteti i Selanikut në Greqi bëhet sërish protagonist, teksa për të dytën herë brenda pak ditësh nuk arrin të përfundojë një ndeshje futbolli. Nën një atmosferë fantastike të krijuar nga tifozët e PAOK-ut, para dhe gjatë ndeshjes me AEK-un, rivalin direkt për titull, takimi u ndër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama