Rezultate te kerkimit per termin: +Seleaos

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Robinjo, në drejtim të Italisë ose Spanjës

Manester Siti Sulmuesi i Manester Sitit, Robinjo, synon t largohet nga Anglia dhe e shikon t ardhmen e tij n nj klub n Itali apo n Spanj. Ky sht lajmi i fundit sipas shtypit brazilian. Pr futbollistin e Seleaos interesohet zyrtarisht Fenerbahe, t ciln ai e ka refuzuar, pasi synon t luaj n Itali ose

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Nejmar, jo Çelsit: Qëndroj te Santosi

Talenti Nejmar refuzon transferimin te elsi, pavarsisht se drejtuesit e klubit londinez i provuan t gjitha mnyrat pr ta bler. Talenti i futbollit brazilian ka nnshkruar nj kontrat t re me Santosin, edhe pr 5 vitet e ardhshme: klubi brazilian i ka premtuar lojtarit se do t’i trefishoj rrogn. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Shkëlqen Brazili Jr., e ardhmja ka nisur

Miqsorja “E ardhmja ka nisur”, ishte titulli i prdorur nga gazeta “O Globo” pr t festuar fitoren e Brazilit t ri t Mano Menezes. Trajneri i ri i “seleaos” ka debutuar me triumfin 2-0 prball SHBA-s, n nj miqsore ku golat u realizuan nga Nejmar dhe Pato. Mediat bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Milani merr edhe Robinjon nga Siti Huntelar te Shalke, Borrielo te Roma

Lvizjet Tjetr goditje e kuqezinjve n merkato, pas afrimit t Ibrahimovi Milani ka zyrtarizuar afrimin e Robson de Souza, i njohur ndryshe Robinjo, nga Manester Siti. Lojtari brazilian ka firmosur nj kontrat e cila do ta lidh pr 4 vitet e ardhshme me klubin kuqezi. Pas huazimit (me t drejt blerjeje)

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama