Rezultate te kerkimit per termin: +Selena +Gomes

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

Është rritur Selena Gomes

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez, ka shkëlqyer në tapetin e kuq, në premierën e Sping Brakers. 20 vjeqarja, ka zgjedhur një kostum, të zi dhe ngjyrë ari, nga marka e njohur Versace, e cila zbulon shumë nga pamja e saj. Shpina dhe gjoksi i Gome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.377Z

Rikthehet Selena Gomes

var fbShare url httpvizionplusalrikthehet-selena-gomessize smallbrbrIndustria e muzikes ka mirepritur me krahe hapur rikthimin e Selena Gomez Pasi u largua per me shume se tre muaj per tju dedikuar kudesit te shendetit te saj ne lidhje me diagnozen lupus ajo ka bere daljen e saj te pare publike pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.459Z

Selena Gomez pa sutjena dhe me kofshët jashtë... (Foto)

Selena Gomes mesa duket kishte harruar diçka?!. Ajo është shfaqur e tëra në të zeza dhe të bardha në rrugët e New Yourk përderisa ishte duke shkuar në promovimin e albumit të saj, transmeton indeksonline. 23-vjeçarja është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.855Z

Ellie Goulding “kopjon” Selena Gomez, prezanton topless albumin e ri

Transmetuar më 17.09.2015 - 20:57 Këngëtarja Ellie Goulding, duket se ka kopjuar Selena Gomez me fotot topless që ka zgjedhur të publikojë për promovimin e albumit të saj të ri. Njësoj si Gomes ajo ka zgjedhur që albumin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.951Z

Justin Bieber i merr hakun Orlando Bloom-it

0 brbr brbrKengetari problematik Justin Bieber pak dite me pare mori nje grusht nga aktori Orlando Bloomb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.271Z

Në prehër të Katie Perry

Aktorja e filmit Twilight, duket se nuk kishte ku të ulej në mbrëmjen e Kids’ Choice Awards. Ajo është mbështetur nga shoqja e saj e ngusht, Katie Perry si dhe Selena Gomes, e cila ka shikuar dyshen me admirim. Stewart, ka fituar dy çmime, atë t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.925Z

Bieber: Jam beqar, sepse zemra ime është thyer

Këngëtari i njohur, Justin Bieber ka hapur zemrën si asnjëherë më parë. Në një intervistë për mediat e huaja ai është treguar i “sinqertë”. “Jam beqar, sepse zemra ime është thyer”, citojnë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama