Rezultate te kerkimit per termin: +Selenic

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.029Z

INUK shemb 19 objekte në Selenicë të Vlorës

VLORE - INUK ka shembur sot 19 objekte në Selenicë të Vlorës, një aksion i i cili ka si qëllim rikonceptimin e sheshit kryesor. Sot është bërë i mundur çmontimi i te gjitha tendave dhe heqja e materialeve te domosdoshme nga objektet. Shembjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.930Z

Vlorë, INUK  aksion në Selenicëpriten të prishen 19 objekte pa leje

VLORE - Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur ditën e sotme një aksion për lirimin e hapësirave publike nga ndërtimet e paligjshme në Selenicë të Vlorës.Mësohet se gjatë këtij aksioni priten të prishen rreth 19

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.909Z

Vrasja për hakmarrje në Selenicë, ndalohet 39-vjeçari

VLORË- Policia e Vlorës ndaloi sot një 39 vjeçar, i cili dyshohet të jetë një nga autorët e ngjarjes së mbrëmjes së pak ditëve më parë, ku mbeti i vrarë shtetasi, Baftjar Llanaj. Burime zyrtare të policisë lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.347Z

Pronari i linjës Vlorë- Kuçovëpadit minibashkinë e Selenicës

Një kontratë e nënshtruar mes bashkisë së Vlorës dhe asaj të Kuçovës pesë vite më parë vendosi që për linjën e udhëtarëve mes dy qyteteve të vendosej një mjet tip mikrobus, pasi për numrin e banor&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.973Z

Vlorë, vritet një 52-vjecar, dyshohet për hakmarrje

VLORE-Një 52-vjecar është vrarë me amrë zjarri në Selenicë të Vlorës mesnatën e së dielës, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrje. Policia e Vlorës bën të ditur se viktima quhet Nure Xhaferraj, 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.925Z

Vlorë, qëllon disa herë me thikëarrestohet për "tentativë vrasjeje"

VLORË - Janë arrestuar gjatë fundjavës në Vlorë një person për “vrasje me dashje e mbetur në tentative”, si dhe 2 persona për vjedhje. Rreth orëve të mbrëmjes në Sallën Operative të Drejtorisë s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.561Z

Selenicë , pjesmarrja deri tani 39 përqind e zgjedhëseve

Selenicë, 21 Qershor/ATSH-Harilla Koçi/.- Në Bashkinë e Selenicës pjesmarrja ne proçesin e votimit deri në orën 18. 00 të ditës së sotme ka qënë 30 per qind e numurit të përgjithshëm te votuesve. Sipas kryetarit të KZAZ 85 që mbulon këtë Bashki, "atmosfera sot ka qënë e qetë d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama