Rezultate te kerkimit per termin: +Selia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.858Z

Sali Berisha largohet nga selia e PD

Rreth ores 02:30 minuta te mengjesit, pasi ka qëndruar pak minuta dhe ka takuar mbështetësit e PD, kryetari i demokratëve ka përshëndetur më pas nga makina pjesën e mbetur dhe është larguar nga selia BALKANWEB.TV: Berisha largohet nga selia e PD TIRANE-Kryetari i Partisë Demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.200Z

Selia e partisë së Topit përballë PD

Share Zyra përballë selisë së Partisë Demokratike dhe Parlamentit do të ulë brenda saj kryetarin e partisë më të re në vend. Tashmë mbështetësit e Bamir Topit kanë nisur punën për të ndërtuar selinë në këtë godinë, duke formalizuar në këtë mënyrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.682Z

Goditet selia e Hamasit

Aeroplanët luftarakë të Izraelit kanë bombarduar selinë e liderit të Hamasit, Ismail Hanijeh, si dhe një stacion të policisë palestineze në Rripin e Gazës.Zyrtarë të lëvizjes islamike i kanë thënë AFP-së se selia e Hanijehit është "shkatërruar krejtësisht" nga sulmi ajror.Autor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.852Z

Forca të shtuara policore të selia e Vetëvendosjes

Policia e Kosovës ka dërguar forca të shtuara policore te selia e Lëvizjes Vetëvendosje para pak momenteve. Lajmin për KosovaPress e konfirmoi Tinka Kurti, zyrtare për informim në Vetëvendosje. Duke mos dhënë sqarime më shumë dhe arsyet për këtë prani të papritur të Policisë te se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.251Z

Selia e Republikës rrëzohet, çfarë humbjeje

Gazeta ShqipEdhe pse jam në moshë kaq të madhe, do të shkoj në atë pirg gurësh të asaj ngrehine, do të marr një prej atyre gurëve e ta ruaj në shtëpi. Sepse për mua, çdo gur i asaj selisë së qeverisë së Korçës, është i shenjtë. Niko Kotherja* Në qendër të Korçës, në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.537Z

Greqi, sulmohet me bombë selia e partisë në pushtet

Selanik -Natën e shkuar selia e partisë greke në pushtet ''Demokracia e Re'' është sulmuar nga persona të panjohur. Selia e partisë u sulmua në qytetin e Selanikut. Sipas faqes së internetit In-news, sulmi kundër zyrës së degës së Selanikut të partisë ''Demokracisë së Re'' ishte k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.158Z

Sulmohet selia e PDK-së

Nga grupe të protestuesëve të opozitës u provokua selia e Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, por falë gjakftohtësisë së simpatizuesëve të PDK-së dhe qytetarëve të tjerë u evitua konflikti i mundshëm i drejtëpërdrejt. Falenderojmë të gjithë simpatizuesit, anëtarë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama