Rezultate te kerkimit per termin: +Selim +Brosha

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.017 / keyword[0] selim / docs[0] 1730 / hits[0] 2851 / keyword[1] brosha / docs[1] 3 / hits[1] 6 /
Janari kosovar është një pellg me gjak
  • 2014-01-18

Janari kosovar është një pellg me gjak

Nga Enver Robelli Mbi vrasjet, vrasësit dhe hienat politike   1. Krimi që nuk ndëshkohet, përsëritet! Para një viti familja e Smajl Hajdarajt, deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës i legjislaturës së parë të Kosovës pas çlirimit, iu drejtua opinionit me një letër p

No Pic available
  • 2009-12-15

M. dhe stërpikat e tijNga Enver RobelliMe poezinë “Muti” shkrimtari gjerman Hans Magnus Enzensberger është futur në historinë e satirës serioze politike. Ky intelektual i madh gjerman këto ditë mbushi 80-vjet. Poezia e tij për jashtëqitjen është shkr

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. M. dhe stërpikat e tijNga Enver RobelliMe poezinë “Muti” shkrimtari gjerman Hans Magnus Enzensberger është futur në historinë e satirës serioze politike. Ky intelektual i madh gjerman këto dit