Rezultate te kerkimit per termin: +Selim +Brosha

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] selim / docs[0] 2013 / hits[0] 3312 / keyword[1] brosha / docs[1] 4 / hits[1] 8 /
No Pic available
  • 2015-12-29

Mediat kosovare: Kërcënohet me jetë komandanti i Policisë, Driton Imeri

Mediat kosovare raportojnë se komandanti i stacionit policor Qendra, Driton Imeri, ka marrë dhjetëra kërcënime me jetë, linçime, fyerje e sharje nga persona që prezantohen si aktivistë të lëvizjes Vetëvendosje. Imeri është vënë në thumb të sulmeve të këtij edhe nga ky subjekt pol

Janari kosovar është një pellg me gjak
  • 2014-01-18

Janari kosovar është një pellg me gjak

Nga Enver Robelli Mbi vrasjet, vrasësit dhe hienat politike   1. Krimi që nuk ndëshkohet, përsëritet! Para një viti familja e Smajl Hajdarajt, deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës i legjislaturës së parë të Kosovës pas çlirimit, iu drejtua opinionit me një letër p

No Pic available
  • 2009-12-15

M. dhe stërpikat e tijNga Enver RobelliMe poezinë “Muti” shkrimtari gjerman Hans Magnus Enzensberger është futur në historinë e satirës serioze politike. Ky intelektual i madh gjerman këto ditë mbushi 80-vjet. Poezia e tij për jashtëqitjen është shkr

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. M. dhe stërpikat e tijNga Enver RobelliMe poezinë “Muti” shkrimtari gjerman Hans Magnus Enzensberger është futur në historinë e satirës serioze politike. Ky intelektual i madh gjerman këto dit