Rezultate te kerkimit per termin: +Selim +Mua

Total: 127
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Mua uron festn e Fitr Bajramit

Kryetari i Komunitetit Musliman shqiptar haxhi Selim Mua ka uruar t gjith besimtart mysliman shqiptar brenda dhe jasht Shqipris, festn e Fitr Bajramit. N mesazhin e urimit, Mua uron q kjo fest t sjell me ndihmn e Zotit gzim dhe harmoni. Profeti Muhamed (paqja dhe bekimi i Zotit qofshin mbi t) na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Mua: Jo varre me kate

Bashkia e Tirans krkon ndryshimin e tradits s varrimit pr t vdekurit. Mos gjetja vend pr varreza, ka detyruar zyrtart e bashkis s kryeqytetit tu drejtohen klerikve fetar q t lejojn n varrezat me kate. Nnkryetari i Bashkis s Tirans, Eduart Shalsi, ka krkuar nga Kryetari i Komunitetit Musliman, Seli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.308Z

Haxhi Enkelejd Alibeaj, ankesë te Flamuri për Haxhi Selim Muçën

Nga Antena brenda familjesKryetari i Bashkësisë Islame, Selim Muça, fitoi dje me dy të tretat postin e kryetarit. Debati për rregullsitë dhe parregullsitë e këtij procesi ka një javë që ka nisur dhe ka përfunduar në gjykatë. Kundërshtarët e Selim Muçës kanë patur të drejtë forma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.032Z

Kreu i KMSH, Haxhi Selim Muça uron shqiptarët për Fitër Bajram

TIRANË-Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Selim Muça, ka uruar besimtarët myslimanë dhe të gjithë shqiptarët për festën e Fitër Bajramit. Ceremonia e faljes së Bajramit do të bëhet si çdo vit në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", në sheshin përpara ish- Hotel Da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.042Z

Kryetari i KMSH, Haxhi Selim Muça uron shqiptarët për Fietër Bajram

08-08-2013 / Gazeta 55 Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Haxhi Selim Muça, ka uruar besimtarët myslimanë dhe të gjithë shqiptarët për festën e Fitër Bajramit. Ceremonia e faljes së Bajramit do të bëhet si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.603Z

Zv.ministri i Jashtëm jep një lajm tepër të trishtë

Zv.ministri i Jashtëm i Republikës së Shqipërisë, Selim Belortaja, i cili shquhet edhe për kritikat që i bën ndonjëherë ndonjë veprimi që e sheh të pavend nga ana e e ndonjë funksionari të shumicës, qoftë në nivel qendror apo lokal të puhstetit, ka befasuar sot duke dhënë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.900Z

Denoncimi i zv.ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, lulishtja po bëhet pallat!

Zëvendësministri i Jashtëm, Selim Belortaja, ka lëshuar akuza të forta sot nga profili i tij në Facebook, lidhur me atë që i ka të gjitha gjasat të duket si një shehs i i ri dhe i "papritur" Ja çfarë shkruan Belortaja në profilin e tij në Facebook: Farsën dhe spektaklin hipokrit e k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama