Rezultate te kerkimit per termin: +Selimaj +Enkelejda

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] selimaj / docs[0] 583 / hits[0] 898 / keyword[1] enkelejda / docs[1] 995 / hits[1] 1651 /
LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve
  • 2016-01-30

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve

Ministria e Financave, 15 ditë pas hedhjes së shortit për "Lojën Promocionale të Kuponit Tatimor", ka s'kualifikuar fituesit që nuk plotësonin kushtet për pjesëmarrjen në lojë. Edhe pse ishte i çuditshëm fakti që persona që nuk plotësonin kushtet dhe nga vetëdeklarimi, ata u futën

Moxarti rikthehet ne TKOB
  • 2016-01-29

Moxarti rikthehet ne TKOB

brbrMoxarti rikthehet ne Teatrin Operas dhe Baletit kete here si nje muzike dhome Artiste si Vikena Kamenica Klodian Kacani Dorina Selimaj Enkelejda Kamani dhe Ilir Kodhima do te sjellin trillet e Moxartit ne kryeqytet Te shtunen opera pushton ndertesen ndersa mbremjen e se premtes Dasma e Preljoca

No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2014-04-22

Premiera, Margherita Colombonë Tiranë për “Orpheo et Euridice”

TIRANE- Opera e parë premierë e vitit 2014 po afron. Ajo mban titullin  “Orpheo et Euridice” dhe do të ngjitet në skenën e Teatrit të Operës dhe Baletit në Tiranë me regji dhe skenografi të Nikolin Gurakuqit. Premiera me libret të Ranieri de' Calzabigi-t e kompozitorit Ch

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber