Rezultate te kerkimit per termin: +Selimi

Meta: total 1000 / total_found 4515 / time 0.002 / keyword[0] selimi / docs[0] 4515 / hits[0] 8299 /
Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

No Pic available
  • 2017-06-22

Amerika ndan edhe 50 milionë dollarë për Kosovën

Qeveria e Kosovës u njoftua sot nga Bordi i Korporatës për Sfida të Mijëvjecarit, që udhëheqet nga Serketari i Shtetit Rex Tillerson, se kjo agjenci federale amerikane ka marrë vendimin për ndarjen e afër 50 milionë dollarë për programin Threshold në Kosovë. Lajmin e ka bërë të dit

No Pic available
  • 2017-06-13

Sfida e Ramush Haradinaj për të formuar qeverinë pa djegur mandatin

Edhe pse ka kaluar një ditë nga shpallja e rezultateve për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, situata vijon të mbetet shumë e paqartë për shkak se asnjë nga subjektet garuese nuk mori mbi 50% të votave, çka do ti jepte mundësinë për të formuar qeverinë e vetme. Në këto kushte, bas

No Pic available
  • 2017-05-25

Videoja erotike me Arjan Selimin, Inis Gjoni kërkon 200 mijë dollarë dëmshpërblim

Regjisorja Inis Gjoni do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Krimet e Rënda në Gjykatën e Lartë për videon intime të saj me Arjan Selimin, që u bë publike vite më parë. Kjo betejë ligjore, për të dytën herë në Gjykatën e Lartë, ka në thelb padinë e Gjonit kundë

No Pic available
  • 2017-05-18

Lëvizte me pistoletë në brez, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese Një i ri i cili lëvizte i armatosur me pistoletë është arrestuar nga policia e Tiranës. Në pranga ka rënë 30-vjeçari Skerdilajd Selimi, banues në Tiranë. Për këtë shtetas disponoheshin informacione që qarkullonte me armë zjarri tip pistoletë dhe në afërsi të Rrug

No Pic available
  • 2017-05-17

Marina ka ditëlindjen, kush nuk do ta donte një dedikim si i Getit!

Bukuroshja e ekranit Marina Vjollca feston sot ditëlindjen, dhe sigurisht kjo është një ndër ditët më të veçanta për moderatoren. Përpos urimeve të shumta nga njerëzit e saj më të afërm gjithashtu dhe nga fansat, nuk ka munguar  urimi i personit të saj të zemrës. Geti pa

Reagimi i Getit kur sheh Marinën të veshur me fustanin e nusërisë
  • 2017-05-13

Reagimi i Getit kur sheh Marinën të veshur me fustanin e nusërisë

Reperi kosovar, Getoar Selimi ka patur një reagim shumë romantik ndaj fotove të të dashurës së tij, Marina kur e ka parë të veshur nuse. Në mes të ëndrrës dhe realitetit nuk ka asnjë ndryshim, sepse ti di të bësh realitet gjithcka që kam ëndërruar.. Po e pres me padurim ditën kur