Rezultate te kerkimit per termin: +Selimi

Total: 4553
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.445Z

Rizgjidhet Selimi

Ramadan Selimi është rizgjedhur kryetar i Federatës së Boksit të Kosovës (FBOXK), pasi fitoi pjesën dërrmuese të votave të delegatëve, në Kuvendin Zgjedhor të kësaj federate, i cili u mbajt të shtunën në Shtëpinë e Sporteve në Prishtinë. Edhe pse pritej që në këtë Kuvend t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.951Z

Koordinatori Selimi

Ministria e Jashtme e Kosovës ka emëruar Zëvendësministrin Petrit Selimi si koordinator teknik për anëtarësimin e Kosovës në nisma rajonale dhe mekanizma të BE’së. Ministri Enver Hoxhaj ka kërkuar përmes një letre që të gjitha ministritë të bashkëpunojnë me Selimin rreth ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.090Z

Getoar Selimi fluturon

0 brbr brbrReperi i njohur kosovar Getoar Selimi apo i njohur ndryshe me nofken ma i madhi ne vend po shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.956Z

Selimi: Dje pati uzurpim

Anëtari i PDK-së, Petrit Selimi, në emisionin Interaktiv të KTV-së, ka thënë se dje pati uzurpim. “Dje pati uzurpim. Është e vërtetë se pati numër më të madh që mbetën në sallë, por ligjet e kanë nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.962Z

Selimi: Ramush, mos shko!

Deputeti i Lëvizjes Vetëvëndosje, Rexhep Selimi ka kërkuar nga lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj mos të hyjë në bashkëqeverisje me PDK-në, por të angazhohët për rrezimin e saj. Selimi ka thënë se janë dy variante pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.723Z

Arjan Selimi kërkon ulje dënimi

Gjykatë Arjan Selimi, i dënuar me 16 vite burg dhe i arrestuar gjatë operacionit “Kompas”, kërkon ulje dënimi. Kërkesa është regjistruar në Gjykatën e Tiranës dhe do të shqyrtohet nga gjyqtari Arjan Aliaj. Pasi ka kërkuar që dosja e tij të rigjykohet, Selimi i është dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.194Z

Arjan Selimi futet në grevë urie

Tiranë - Arjan Selimi ka hyrë dje në grevë urie, duke kërkuar ndërhyrjen e KLD-së në rastin e dosjes së tij. I dënuari me 14 vjet burg për trafik ndërkombëtar e mori këtë vendim në shenjë proteste ndaj vendimit të Gjykatës së Apelit për Krime të Rënda. Me anë të grevës së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama