Rezultate te kerkimit per termin: +Selimin

Total: 412
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.791Z

FOTOT/ Marina Vjollca, në plazh me Getoar Selimin?

Reperi Getoar Selimi është fotografuar nga Express, duke pushuar me një bionde në Durrës. Express thotë se vajza në foto, mendohet se është prezantuesja e njohur, Marina Vjollca. Prej kohësh ka pasur spekulime se Marina ka nisur një romancë me Getoarin, por për momentin nuk ka asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.860Z

Sejdiu dekoron gjeneralin Sulejman Selimin

Prishtinë -Në bazë të kompetencave të tij si President i Republikës, Presidenti Fatmir Sejdiu ka dekoruar sot komandantin e TMK-së, gjenerallejtënant Sulejman Selimin me Medaljen e Artë Ushtarake', në shërbim të paqes dhe lirisë, për kontributin e dhënë sigurisë dhe stabilitetit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.866Z

Ulet dënimi për Sulejman Selimin

Ish-komandanti i Përgjithshëm i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sylejman Selimi përfundimisht do të vuajë 7 vjet burg në lidhje me çështjen e njohur për krime lufte si “Drenica II”. Gjykata e Apelit në Prishtinë, i ka ulur vetëm një vit burg ish-komandantit të UCK-së q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

FSK, Sejdiu dekreton gjeneral Selimin

Presidenti kosovar Fatmir Sejdiu ka dekretuar sot emerimin e gjeneral Sylejman Selimit si komandant te Forces se Sigurise se Kosoves. “Ne baze te kompetencave qe me jep Kushtetuta e Republikes se Kosoves dhe si komandant suprem i FSK-se shpall gjeneral Selimin komandant te kesaj nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.645Z

Kryeministri e bën me dy poste Petrit Selimin

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka formalizuar këtë javë politizimin e një ndihme multimilionëshe amerikane, me impakt në zhvillim dhe në krijimin e vendeve të punës në Kosovë. Koordinimin e saj e ka lënë në dorë të një zëvendësministri, shkruan sot "Koha Ditore". Nëpërmj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.296Z

Padrejtesia, 70 te denuar hyjne ne greve urie, mbeshtesin Selimin

Tirane - Pas 43 dite heshtjeje, nje nga inspektoret e Ministrise se Drejtesise ka vizituar ne qeli te denuarin me 16 vjet heqje lirie, per trafik te narkotikeve, Arjan Selimi. Nderkohe qe, ne mbeshtetje te tij, sektori i katit te dyte te paraburgimit te sigurise se larte, "Jordan Misja 313", ka ref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.642Z

Koçiu: Kafja e fundit me Selimin, para se ta vrisnin

Sokol Koçiu Personat e fundit që kanë takuar Arjan Selimin vetëm pak sekonda para ekzekutimit të 38-vjeçarit me pesë plumba, kanë qenë avokati Sokol Koçiu dhe bashkëshortja e tij. Sipas Koçiut, Arjan Selimi ka shkuar vetë drejt pritës që i kishin ngritur atentatorët, duke ndjekur nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama