Rezultate te kerkimit per termin: +Selimin

Meta: total 411 / total_found 411 / time 0.000 / keyword[0] selimin / docs[0] 411 / hits[0] 508 /
No Pic available
  • 2017-06-12

Një dorëshkrim për Shqipërinë në Vatikan

Në Bibliotekën Apostolike të Vatikanit gjendet një dorëshkrim italisht (Barb.lat.5361) i Antonio Brunit nga Ulqini, me titull « Del Bellerbegato della Romania, dAntonio Bruno da Dolcigno » (Mbi bejlerbejllëkun e Rumelisë, nga Antonio Bruno prej Ulqini) i shkruar andej nga gjysma e dytë e s

No Pic available
  • 2017-05-25

Videoja erotike me Arjan Selimin, Inis Gjoni kërkon 200 mijë dollarë dëmshpërblim

Regjisorja Inis Gjoni do të ketë një përballje të re me Prokurorinë për Krimet e Rënda në Gjykatën e Lartë për videon intime të saj me Arjan Selimin, që u bë publike vite më parë. Kjo betejë ligjore, për të dytën herë në Gjykatën e Lartë, ka në thelb padinë e Gjonit kundë

No Pic available
  • 2017-02-27

Rikthehet një kafe me gjyshin, për pensionistët kafeja 20 lekë

Bashkia e Tiranës ka rikthyer një nga nismat më interesante që është zbatuar ndonjëherë në kryeqytet, atë të kafes me gjyshërit dhe gjyshet pensionistë, të cilët në disa lokale mund ta pijnë kafen me 20 lekë. Nismës i janë bashkuar një sërë lokalesh në kryeqytet dhe është

No Pic available
  • 2017-02-27

Pensionistët në Tiranë do pijnë kafenë me 20 lekë

Bashkia e Tiranës ka rikthyer një nga nismat më interesante që është zbatuar ndonjëherë në kryeqytet, atë të kafes me gjyshërit dhe gjyshet pensionistë, të cilët në disa lokale mund ta pijnë kafen me 20 lekë. Nismës i janë bashkuar një sërë lokalesh në kryeqytet dhe është p

FOTOT/ Rikthehet Kafe me gjyshin, për pensionistët kafeja në Tiranë do kushtojë 20 lekë
  • 2017-02-27

FOTOT/ Rikthehet Kafe me gjyshin, për pensionistët kafeja në Tiranë do kushtojë 20 lekë

Bashkia e Tiranës ka rikthyer një nga nismat më interesante që është zbatuar ndonjëherë në kryeqytet, atë të kafes me gjyshërit dhe gjyshet pensionistë, të cilët në disa lokale mund ta pijnë kafen me 20 lekë. Nismës i janë bashkuar një sërë lokalesh në kryeqytet dhe ësht

No Pic available
  • 2017-01-22

19 vjet nga sulmi në familjen Jashari

  Sot shënohet 19-vjetori i sulmit të dytë të Serbisë mbi familjen Jashari në Prekaz. Atë ditë, më 22 janar të vitit 1998, në orët e hershme të mëngjesit, nga Fabrika e Municionit të Gjuetisë, rreth 500 metra larg shtëpive të lagjes Jashari, kishin lëvizur forca të policisë

Dëshmitari i Shtëpisë së Verdhë dhe Dëshmitari i Jehovait
  • 2017-01-07

Dëshmitari i Shtëpisë së Verdhë dhe Dëshmitari i Jehovait

Nga Kimete Berisha 1. Lulzim Basha e ka mizën pas veshit, prandaj i telefonoi sonte bashkëshortes së Ramush Haradinajt (për ta pyetur qysh është Ramushi), shkaku se sa herë përmenden dosjet e ushtarëve të UÇK-së Lulzim Basha (pëshurret n’tlina), se i kujtohet kontributi i tij