Rezultate te kerkimit per termin: +Selis

Meta: total 1000 / total_found 9947 / time 0.005 / keyword[0] selis / docs[0] 9947 / hits[0] 12133 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Taulant Balla vendos një rekord

Stafi i selisë blu deklaroi para pak ditësh se Lulzim Basha kishte thyer një rekord në ecjen dhe takimet me njerëz në Tiranë. Sipas stafit të PD, Basha bëri rreth 3 orë ecje aktive dhe përshkroi rreth 15 kilometra. Ndërkohë që sot shënohet një tjetër rekord. Por në kampin e majtë.

No Pic available
  • 2017-06-21

Irena Beqiraj fton në debat zv/kryeministren: Shikoni o botë kush po ha lakror të ftohtë

Zv/kryeministrja Ledina Mandia akuzoi dje zv/ministren e Financave Irena Beqiraj, se po nxit administratën të marrë pjesë në fushatën elektorale. Por përmes një postimi në Facebook, Irena Beqiraj, i ka këshilluar asaj vetpërmbajtje, ndërsa e ka ftuar në një debat publik. Sot dëgjoj q

FOTO: Panik pranë selisë së PS në Tiranë, përlasen dy makina, Fordi kthehet përmbys
  • 2017-06-16

FOTO: Panik pranë selisë së PS në Tiranë, përlasen dy makina, Fordi kthehet përmbys

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qendër të kryeqytetit. Një automjet tip Ford është përplasur kokë më kokë me një automjet tip Benz rreth orës 15:30 në afërsi të Bankës së Shqipërisë. Zona është e mbipopulluar dhe ngjarja ka shkaktuar panik tek qytetarët, që kanë

Vettingu, SHBA: Gjykata Kushtetuese të mos vonojë
  • 2017-06-12

Vettingu, SHBA: Gjykata Kushtetuese të mos vonojë

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë me dije se mbështet deklaratat në mbështetje të reformës në drejtësi nga udhëheqësit e tri partive politike më të mëdha në vend. Ata kanë të drejtë kur thonë se reforma në drejtësi do të ecë përpara, por populli shqiptar duhet të shqetëso

No Pic available
  • 2017-06-07

Rama përballet me një surprizë nga demokratët gjatë mitingut në Has

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me militantë të Partisë Socialiste në Has, por gjatë fjalës së tij, përballë u shfaqën disa flamuj të Partisë Demokratike. Në fakt, përballë stendës të mitingut të PS-së ndodhet selia e Partisë Demokratike. Rama e ka përcjellë me ba

No Pic available
  • 2017-06-06

Rama përballet me të papriturën gjatë mitingut në Has

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me militantë të Partisë Socialiste në Has, por gjatë fjalës së tij, përballë u shfaqën disa flamuj të Partisë Demokratike. Në fakt, përballë stendës të mitingut të PS-së ndodhet selia e Partisë Demokratike. Rama e ka përcjellë me bat

No Pic available
  • 2017-05-31

Akuzat për Sigurimin e Shtetit, Presidenti Nishani padit në gjykatë Visar Zhitin

Pas akuzave të ndërsjella për përfshirje në ish-strukturat e Sigurimit të Shtetit, në media, mes Presidentit të Republikës Bujar Nishani dhe diplomatit të ngarkuar me punë në Vatikan Visar Zhiti, përplasja mes tyre përfundon në Gjykatën e Tiranës. Me padinë që mban numrin e aktit