Rezultate te kerkimit per termin: +Selit

Meta: total 1000 / total_found 2163 / time 0.001 / keyword[0] selit / docs[0] 2163 / hits[0] 3103 /
Një ditë para Kongresit të PS, zjarr te pallati i Fatos Nanos (VIDEO)
  • 2019-03-22

Një ditë para Kongresit të PS, zjarr te pallati i Fatos Nanos (VIDEO)

Zjarri i rënë në kodrat e Selitës pasditen e sotme, nuk ishte i vetmi i regjistruar në Tiranë. Mësohet se pak minuta më parë në zonën e Shallvareve në kryeqytet ka rënë zjarr në një biznes privat, shumë pranë pallatit të ish-kryeministrit Fatos Nano. Incidenti vjen vetëm 24 orë

Përfshihet nga flakët kodra me ullishte në zonën e Selitës (VIDEO)
  • 2019-03-22

Përfshihet nga flakët kodra me ullishte në zonën e Selitës (VIDEO)

Një zjarr masiv ka përfshirë pasditen e sotme masivin kodrinor në zonën e Selitës në kryeqytet. Kodra e vendosur përballë Yzberishtit është e mbjellë me ullinj dhe ka bimësi të dendur. Zjarri është aktiv prej më shumë se 1 ore, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur dy automjete

Vendi zien, Rama flet për muze vere dhe rakie: Ku njerëzit të martohen dhe
  • 2019-03-16

Vendi zien, Rama flet për muze vere dhe rakie: Ku njerëzit të martohen dhe

Teksa në Tiranë ka nisur zyrtarisht protesta e opozitës, pasi Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë lënë selitë e tyre njëkohësisht për të marshuar, drejt Kryeministrisë, Edi Rama ka qenë në transmetim live nga Berati. Në takimin me operatorët turistikë të qarkut, shefi i qeveris

Kriza prek narkomanët, gjendet lista e borxhlinjve të heroinës në Tiranë
  • 2019-03-10

Kriza prek narkomanët, gjendet lista e borxhlinjve të heroinës në Tiranë

Vendi ynë vazhdon të jetë nja nga korridoret ballkanike të trafikut të heroinës dhe kokainës që trafikohet drejt vendeve të Evropës çka ka sjellë shtimin e numrit të përdoruesve të drogave të forta. Në një nga aksionet e fundit antidroge të nisur pikërisht ne zonën e 21 Dhjetori

Nga Balli te partia e Pensionistëve, ja aleatët që tradhtuan Bashën (EMRAT)
  • 2019-03-10

Nga Balli te partia e Pensionistëve, ja aleatët që tradhtuan Bashën (EMRAT)

Opozita e PD-LSI dhe aleatëve të tjerë të vegjël është zyrtarisht jashtë Parlamentit prej mëse dy javësh, por një fraksion i ri duket se do të formohet në krahun e sfidantëve të Edi Ramës dhe qeverisë së tij. Opozita e re tashmë ka 3 deputetë, si Mylzim Murrizi, Rudina Hajdari dh

Top Story/ Në një fshat të Elbasanit, varre brenda truallit të shtëpive
  • 2019-03-06

Top Story/ Në një fshat të Elbasanit, varre brenda truallit të shtëpive

Këtu jemi në fshatin Selitë, në rrethin e Elbasanit. Teksa futemi në fshat, një prej banorëve, Ilmi Sulën, së bashku me gruan e tij, i gjejmë duke mbjellë perime në bahçen para Shtëpisë. Në të njëjtën bahçe, Ilmiu ka varrosur prindërit e tij. Duke mos pasur vend, babi ma la me a

No Pic available
  • 2019-02-25

Stakohet energjia për Lezhën dhe Kurbinin, OSHEE tregon arysen

Qyteti i Lezhës dhe Kurbini do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike nga ora 15:15 deri në 16:45, pasi OST ka nisur punimet në linjat 110kV Laç2-Ulëz dhe Laç2-Lezhë. OSHEE në një njoftim pë qytetarët trrgon të gjitha zonat që nuk do të kenë furnizim me energji elektrike. Për s