Rezultate te kerkimit per termin: +Selit

Total: 504
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.626Z

“A vazhdojnë hetimet për gjetjen e Irena Selit”?

24/05/2009  Shoqata e grave letër Ina Ramës TIRANË- Shoqata "Në Dobi të Gruas Shqiptare" i shkruan Kryeprokurores Ina Rama, ku i kërkon ndonjë zhvillim të ri rreth hetimeve të zhdukjes së Irena Selit, gruas së biznesmenit të njohur Agim Musho. Në letër shkruhet se “Nëse do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.162Z

Familjet Zbardhni vrasjet e Irena Selit dhe Erieta Avdylit

Zonja Prokurore thyeni heshtjen tuaj E nderuar Zonja Rama 16 ditet kunder dhunes ndaj gruas hapen sot Serish ne nje OJF grash dhe shume familjare te prekur e te dermuar nga fatkeqesia po tentojme te thyejme heshtjen disa vjecare tuajen. Kur ju u emeruat Prokurore ne kishim sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.214Z

Ende pa pergjigje zhdukja e Irena Selit dhe Erjeta Avdylit

25/11/2010Zonja Prokurore thyeni heshtjen tuaj E nderuar Zonja Rama 16 ditet kunder dhunes ndaj gruas hapen sot Serish ne nje OJF grash dhe shume familjare te prekur e te dermuar nga fatkeqesia po tentojme te thyejme heshtjen disa vjecare tuajen. Kur ju u emeruat Prokurore ne kishim shume shpresa qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.992Z

Korrupsioni lindi në selitë e partive politike

Përmbysja e komunizmit dhe kalimi në një shoqëri të re të demokracisë pluraliste, shtetit juridik dhe i ekonomisë së tregut, ishte një përvojë e re për Shqipërinë dhe shqiptarët. Kjo ishte përvoja e kalimit nga shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.717Z

Letra e plotë në çantën e Irena Selit

07/02/2005  Zbardhet teksti për të cilin Agim Musha, u zu me gruan në traget ditën e zhdukjes TIRANË –Cila ishte letra e ndodhur në çantën e Irena Selit, gruas së zhdukur më 16 dhjetor 2004? Çfarë përmban ajo? Kush e ka shkruajtur atë dhe çfarë thuhet në rradhët e letr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.003Z

Letra; Zonja Ina Rama, çfarë po bëhet me dosjen e Irena Selit?

Një letër publike i është nisur dje nga shoqata “Në dobi të gruas shqiptare” Kryeprokurores së vendit, znj. Ina Rama, lidhur me ecurinë e kërkimeve hetimore për Irena Selin, e zhdukur në traget gjatë kthimit për në Shqipëri me bashkëshortin Agim Musho nga Gjermania përmes Italis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.513Z

Shkel kabllin e këputurvdes 14 vjeçari në Selitë

SELITË (TIRANË) - Një 14- vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e kontaktit me kabllin elektrik. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një shkollë në Selitë, ku ka humbur jetën shtetasi me inicialet A.L. Mësohet se kablli elekt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama