Rezultate te kerkimit per termin: +Selman +Heti

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.982Z

Tension në gjyqin e bandave të Durrësit, Killeri Selman Heti ndryshon thëniet

I pandehuri: Nuk i njoh Berishën dhe Doklen. Prokuroria: Dëshminë e tij e kemi filmuar Tre avokatë që mbrojnë të pandehurit e bandave të Durrësit janë përjashtuar nga Gjykata e Krimeve të Rënda, pasi kanë thyer etikën. Seanca e djeshme gjyqësore është karakterizuar nga debate të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.722Z

Lul Berisha do të mbrohet me 20 dëshmitarë

Procesi I akuzuari Selman Heti ndryshoi thëniet në gjykatë: Më detyruan të firmosja një dëshmi Procesi gjyqësor ndaj 17 anëtarëve të bandave të Durrësit ka hyrë në një fazë delikate. Prokuroria ka thirrur në gjykatë personat që mund të hedhin dritë mbi ngjarjet kriminale të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Atentati i pamundur ndaj Lulzim Berishës

Pas vrasjes së Klodjan Saliut, drejtimin e organizatës kriminale tani e merr në dorë Endrit Dokle, i cili bashkëpunëtorin më të ngushtë ka Adriatik (Dritan) Colin. Menjëherë pas vrasjes dhe idesë se organizatori i saj është Lulzim Berisha, të pandehurit Endrit Dokle e Adriatik (Dritan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.828Z

Si do ta vrisja Lul Berishen

/ / Ne seancen e radhes ne ngarkim te bandes gjykata pranoi leximin e deklarimeve te te pandehurit Selman Heti dhene para prokuroreve ne 18 mars 2006 ne cilesine e personit nen hetim. Para hetuesve i pandehuri Heti kishte rrefyer si ishte rekrutuar dhe paguar per te vrare L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.196Z

"Banda e Durrësit", avokatët i presin fjalën të penduarit

 Armand BajramiPër herë të parë që prej dy vitesh kur dosja u dërgua në Gjykatën e Krimeve të Rënda, avokatët e "Bandës së Durrësit" u paraqitën dje të gjithë në gjyq. Megjithatë, edhe pse nuk mungonte asnjë prej mbrojtësve ligjorë, seanca dështoi dje tek Krimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.524Z

Kundershtaret e Lul Berishes kerkojne gjykim me vete

Procesi gjyqesor ne ngarkim te 17 te pandehurve te "Bandes se Durresit" eshte shtyre serish. Kjo gje ka sjelle edhe ne debate mes prokuroreve dhe avokateve mbrojtes te cilet mungojne pothuajse me radhe cdo seance ne menyre te tille qe te shtyhet edhe procesi. Mungesa e avokateve Agron Gjedia dhe Det

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.649Z

Mungon avokati, shtyhet vendimi për "Bandën e Durrësit"

TIRANE - Shtyhet seanca gjyqësore ndaj ‘Bandës së Durrësit’, kur priteshin konkluzionet e mbrojtjes dhe vendimi për të pandehurit e akuzuar si anëtarë të kësaj bande. Seanca gjyqësore u shty për shkak të mungesës së njërit prej avokatëve mbrojtës.Vangjel Muzina, avokati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama