Rezultate te kerkimit per termin: +Seman

Total: 880
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.878Z

Seman, pulat e ngordhura

Qindra pula dergjen te ngordhura prej disa ditesh ne afersi te grykederdhjes se lumit Seman. Banore e peshkatare te zones pohojne se nje kamion i mbuluar i ka shkarkuar disa dite me pare. Ata dyshojne per ndonje epidemi ne nje nga pularite e zones, qe mbahet e fshehur nga pronaret. Nderkohe Drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.451Z

Shkon per gjueti, mbytet ne Seman

Fier- Shkon per gjueti se bashku me te atin, mbytet ne lumin Seman teksa perpiqej te kapte nje prej shpendeve te vrare. Fund tragjik per 30 vjecarin gjuetar nga qyteti i Fierit mesditen e djeshme. Erjon Korobaci humbi jeten pasi u rrembyer fatalist nga rrymat e fuqishme te Semanit dhe nuk mundi te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.443Z

Fier, mbytet ne Seman 30 vjecari

Nje 30 vjecar u mbyt ne ujrat e lumit Seman ne Fier, ndersa po perpiqej te gjente nje shpend te cilin e vrau gjate gjuetise me te atin. Erjon Korobaci, 30 vjec, gjeti vdekjen si shkak i ujrave te rrembyeshem te Semanit, rreth ores 12 e 30 minuta te se mesdites se diele. Korobaci kishte d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.526Z

18-vjeçarja rrezikoi të mbytet në Seman, e shpëton policia kufitare

Policia Kufitare e Rajonit të Vlorës ka mundur të shpëtojë një vajzë 18-vjeçare, e cila rrezikonte të mbytej në plazhin e Semanit. Vajza u vu re nga pushuesit aty pranë, të cilët njoftuan rojën bregdetare. Falë ndërhyrjes në kohë të policisë kufitare, 18-vjeçarja arriti të shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.457Z

Hidhet në Seman të kapë rosën, mbytet 30-vjeçari

Fier I riu kishte dalë me të atin për të peshkuar. Vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupit Hidhet në ujërat e lumit Seman për të kapur një rosë të egër, mbytet një 30-vjeçar nga Fieri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 të së dielës, kur Erion Korobaci, bashkë me të atin, is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.462Z

Vazhdojnë kërkimet në Seman për gjetjen e trupit të gjahtarit

FIER-Polumbarët vazhdojnë edhe sot kërkimet për gjetjen e trupit të gjahtarit që humbi një ditë më parë pas rreshqitjes në lumin Seman të Fierit. Edhe gjatë ditës së sotme polumbarët dhe familjaret e të mbyturit po kerkojne në ujrat e lumit trupin e pajetë të 30 vjecarit Erjon Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.460Z

Peshkatari mbytet në Seman, s’gjendet trupi

 FIER - Mbytet në ujërat e lumit Seman peshkatari 30-vjeçar nga fshati Sheqishtë i rrethit të Fierit. Erjon Korrobaci, ka qenë në vendin e quajtur ura e Mbrostarit kur papritur ka rënë në lumë në mënyrë aksidentale. Sipas dëshmitarëve që janë ndodhur në afërsi të ngjarjes,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama