Rezultate te kerkimit per termin: +Sens

Total: 4308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.937Z

“Vijoni evakuimin me mençuri dhe sens përgjegjësie”

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli viziton zonat e përmbytura në komunën Bahçallëk, u apelon banorëve Nga zonat e përmbytura në Baçallëk të Shkodrës, kryetarja e Kuvendit i ka bërë përsëri thirrje banorëve të zonave të përmbytura të vijojnë evakuimin me mençuri dhe sens p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.859Z

Zyberaj: A ka sens të vazhdojë më kjo legjislaturë?

Këshilltari i kreu të AKR-së, Behgjet Pacollit, pas vendimi të Kushtetueses, pyet nëse ka sens të vazhdojë së funksionuari edhe më tej kjo legjislaturë. “A ka sens qe te vazhdoje te funksionoje kjo legjislature edhe pasi qe konstatohet nga Gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.795Z

Milani konfirmon Alegrin: Nuk ka sens ta shkarkojmë

Masimiliano Alegri mbetet trajner i Milanit. Pavarësisht humbjes së tretë në katër ndeshjes, klubi kuqezi e ka konfirmuar teknikun toskan në krye të pankinës, të paktën për momentin. “Në këtë ndeshje u panë hapa pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.876Z

"Përgëzimet për punë mediokre, janë pa sens"

Më duket i mefshtë dhe kontrapedal çdo reagim në mbrojtje të qeverisë ndaj kritikës qytetare, për vetë faktin që qeveria nuk ka nevojë të mbrohet nga qytetarët pasi i zotëron vetë të gjitha veglat e informimit publik. Në rastin e qeverisë shqiptare kjo shkon edhe më thellë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.087Z

Aksidenti me 4 viktima, Benzi i iku policisë; eci në sens të kundërt

Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja në lidhje me aksidentin ku humbën jetën 4 persona. Burimet zyrtare bëjnë me dije se  në afërsi të karburant “Kastrati”,  shërbimet e Rendit dhe të Qarkullimit Rrugor Durrës  ishin në pikë kontrolli kur kanë konstatuar një m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.024Z

Putin në krah të Blater: Akuzat për të, non-sens

RUSI- Kryeministri rus Vladimir Putin ka dalë në krah të presidentit Sep Blater, pas hetimit të nisur nga Komiteti i Etikës në FIFA ndaj tij. Zviceriani akuzohet se nuk ka ndërmarrë asnjë veprim për të kryer hetime, pas dyshimeve të ngritur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.844Z

Tuneli i Thirrës, rrugë me sens të alternuar

Tuneli i Thirrës, i cili pritet të hapet me ceremoni në fund të qershorit, do të mund të përdoret si rrugë me sens të alternuar për shumë muaj deri në përfundimin e plotë të punimeve, bëhet e ditur nga burime të qeverisë. Policia pritet të kontrollojë hyrjet nga të dyja krahët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama