Rezultate te kerkimit per termin: +Sera

Total: 2033
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.953Z

Corriere della Sera: Shqipëria , sera europiane e drogës

E përditshmja italiane “Corriere della sera” ka publikuar sot artikullin me titull “Shqipëria ,sera europiane e drogës”. 43 misione përtej kufirit të financës italiane të zhvilluara në tokën shqiptare nga janarit i këtij viti deri më sot kanë zbuluar 753 mijë bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.164Z

Itali, Corriere della Sera: Shqipëria, sera evropiane e drogës

Shtypi italian vijon të publikojë artikuj ku në qendër të vëmendjes është kultivimi i drogës në Shqipëri. Një nga gazetat më të mëdha në Itali, Corriere della Sera, i ka kushtuar një hapësirë të madhe kësaj çështjeje në faqet e saj, në një shkrim me titullin: Shqipëria, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.242Z

Mbjellja e hashashit ne sera

brbrQe nga operacioni i Lazaratit por edhe monitorimet e policise me avione per zbulimin e parcelave me hashash kultivuesit kane gjetur menyra te reja per mbjelljen e kanabisit Veshtiresia ka bere qe trafikantet te shfrytezojne serat madje dhe neonet nje sistem ndricimi i cili lejon rritjen e fidan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.155Z

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari

Një operacion i policisë së Kurbinit i koduar Miloti ka zbuluar një serë me bimë narkotike. Kështu gjatë pasdites së djeshme, e mërkurë, kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin duke bashkëpunuar edhe me qytetarët. Policia e Kurbinit pas informacioneve të marra në rrugë ope

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.206Z

Corriere Della Sera per universitetet

brbrMasat drastike te qeverise shqiptare per te mbyllur dhe pezulluar shume universitete pasqyrohen edhe ne mediat me te rendesishme nderkombetare Nje prej gazetave me te njohura ne vendin fqinj Corriere della Sera ndersa jep kete lajm shkruan se nder universitetet qe rrezikojne te mbyllen eshte ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.395Z

Mbi 229 hektarë sera të dëmtuara nga ngricat

Ministria e Bujqësisë ka publikuar të dhënat e para të dëmtimeve tek fermerët për shkak të motit të keq. Sipas deklaratës, në zonat bregdetare të vendit ka dëmtim kryesisht të agrumeve, si në Durrës dhe Shijak. Në Krujë, janë dëmtuar si më poshtë: -Thumanë, serë 300 m2 salla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.481Z

Kodheli padit Corriere Della Sera

brbrKa mjaftuar nje fjali ne shkrimin e te perditshmes italiane Corriere Della Sera qe partite politike ne Tirane te fillojne e te sulmojne njera-tjetren Partia Demokratike ka shfrytezuar artikullin e gazetes italiane ku shkruhej se delegacioni shqiptar ka braktisur takimin BE 8211 AZI qe u zhvillua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama