Rezultate te kerkimit per termin: +Serbet +Jo

Meta: total 1000 / total_found 2566 / time 0.003 / keyword[0] serbet / docs[0] 2566 / hits[0] 4219 /
NDESHJA E AMATOREVE Munden nga Shqiperia serbet djegin Vjenen
  • 2015-02-23

NDESHJA E AMATOREVE Munden nga Shqiperia serbet djegin Vjenen

e Diele 22 Shkurt 20151445 pm brbrShqiperia mund Serbine ne Austri Nuk behet fjale per kombetaret e dy vendeve respektive te cilat do takohen zyrtarisht me 8 tetor te ketij viti ne 8220Elbasan Arena8221 ose 8220Loro Borici8221 nese ky i fundit do te jete gati por per dy skuadra

Ambulanca serbe ku shërohen edhe shqiptarët
  • 2015-02-21

Ambulanca serbe ku shërohen edhe shqiptarët

Një ordinancë e vogël në qendër të Prishtinës funksionon me qëllim që aty të trajtohen vetëm pacientë serbë, raporton Indeksonline. Mirëpo, aty shkojnë shpesh edhe shqiptarë të cilët kryesisht kërkojn&eum

Serbet lobim nderkombetar per ndeshjen me Shqiperine
  • 2015-02-19

Serbet lobim nderkombetar per ndeshjen me Shqiperine

Shqiperi-Serbi luhet ne 8 tetor dhe serbet kane filluar lobimin qe te kene nje mbeshtetje sa me te madhe nderkombetare ne ndeshjen qe pritet te luhet ne Shkoderbr br Edhe pse behet fjale per nje takim futbolli hapin e pare ne pergatitjen e takimit qe pritet nga te gjithe me aq shume kersheri e ka

8220The Guardian8221 Blair keshillues i kryeministrit te Serbise 16 vjet pasi i bombardoi
  • 2015-02-19

8220The Guardian8221 Blair keshillues i kryeministrit te Serbise 16 vjet pasi i bombardoi

e Enjte 19 Shkurt 20151200 pm brbrBritanikja 8220The Guardian raporton sot per nje tjeter kontrate te ish kryeministrit Tony Blair i cili ka shtuar ne listen e tij te keshillimeve kundrejt pageses edhe Serbinebrbrp classwp-caption-textLajmi ne 8220The Guardian8221SSSAbrASSSipas

Kadare Avokate meskine perligjin moshapjen e dosjeve
  • 2015-02-17

Kadare Avokate meskine perligjin moshapjen e dosjeve

e Marte 17 Shkurt 20150807 am brbrPer shkrimtarin e madh Ismail Kadare eshte turp qe Shqiperia nuk i ka hapur ende dosjet sekrete te komunizmit Ne nje bisede per 8220Shqip8221 te Rudina Xhunges nga Izraeli ku mori cmimin 8216Jerusalem8221 Kadare flet per temat me te nxehta shqip

Arroganca e pushtetareve po largon shqiptaret
  • 2015-02-16

Arroganca e pushtetareve po largon shqiptaret

e Hene 16 Shkurt 20151219 pm BARDH SPAHIAbrbr  shte sa paradoksale por edhe e trishte te mendosh se kasandrat historike nuk kane te sosur per kombin tone Ne kohen e luftes per clirim te Kosoves nga nderkombetaret por edhe politikanet vendas deklarohej se Tani nisin sfidat e v

Mehmeti ishte ngarkuar te helmonte Enverin skema agjenturore perfshinte edhe familiaret e tij
  • 2015-02-11

Mehmeti ishte ngarkuar te helmonte Enverin skema agjenturore perfshinte edhe familiaret e tij

e Marte 10 Shkurt 20152000 pm p classwp-caption-textEnver Hoxha dhe Mehmet ShehuSSSAbrASSPushimet e tejzgjatura ne vilen qeveritare ne Pogradec ne veren e vitit 1982 me shume se per relaks Enver Hoxha i ka shfrytezuar per te konturuar apologjine e akuzave ndaj Mehmet Shehut ish-