Rezultate te kerkimit per termin: +Serbi +Bosnje +Mal

Total: 223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.028Z

Bosnje evakuohen2 mije personanga permbytjet

SARAJEVE- Autoritetet ne Bosnje thane se i kane kerkuar armates policise zhytesve dhe vullnetareve qe te ndihmojne evakuimin e njerezve nga zonat e permbytura gjate nates ne veri-perendim te vendit.Zyrtaret thane se ekipet e shpetimit kane perdorur barkat per te ndihmuar rreth 2 mije persona qe kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.026Z

Bosnje Evakuohen 2 mije persona pas permbytjeve

Autoritetet ne Bosnje thane se i kane kerkuar armates policise zhytesve dhe vullnetareve qe te ndihmojne evakuimin e njerezve nga zonat e permbytura gjate nates ne veri-perendim te vendit. Zyrtaret thane se ekipet e shpetimit kane perdorur barkat per te ndihmuar rreth 2 mije persona qe kane ikur ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.411Z

Mal i Zi zbulohet rrjeti i gladiatoreve te mitur

Autoritetet malazeze kane zbuluar nje rrjet kriminal ruso-serb i cili organizonte dyluftime ilegale trup me trup me femije te moshes nga 7 ne 12 vjec. Lajmin e bejne te ditur mediat ballkanase sipas te cilave nga aktiviteti ne fjale grupet kriminale kane fituar miliona euro per shkak t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.374Z

Kryeministri Fatos Nano do te niset neser ne krye te nje delegacioni zyrtar per te marre pjese ne Konferencen Nderkombetare per Investimet, qe do te zhvillohet ne qytetin e Mostarit ne Bosnje – Her

Kryeministri Fatos Nano do te niset neser ne krye te nje delegacioni zyrtar per te marre pjese ne Konferencen Nderkombetare per Investimet, qe do te zhvillohet ne qytetin e Mostarit ne Bosnje – Hercegovine ne datat 26-27 shkurt dhe ku do te marrin pjese gjithashtu lidera te rajonit. Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.266Z

Te besh biznes, Shkodra kryeson rajonin

Tre qytetet shqiptare, Shkodra, Vlora dhe Tirana renditen nder vendet e para nder 22 qytete te rajonit per lehtesite e te berit biznes. Studimin e te berit biznes ne rajon per 2008 e ka prezantuar dje Banka Boterore ne Bitola, te Maqedonise. Ne kete studim Shqiperia renditet me se miri ne mundesite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.582Z

ISIS me Brigade Ballkani gati per sulme ne Serbi

e Hene 1 Shtator 20141311 pm p classwp-caption-text Harta ku pretendon te shtrihet ISIS brenda 5 viteshbrbrNe Ballkan eshte formuar nje brigade xhihadistesh te ISIS me rreth 20 anetare te cilet pritet te nisin sulmet ne Serbi Dy agjenci perendimore te inteligjences kane informu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.728Z

Zv/Presidenti amerikan mbërrin në Mal të Zi, nesër takon Ramën e Thaçin

Ishte ora 17:42 kur Zv/presidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence zbriti në aeroportin e Podgoricës duke filluar kështu vizitën zyrtare dyditore në Mal të Zi si zyrtari më i lartë amerikan i cili viziton këtë vend që nga vendosja e marrëdhënieve diplomatike me Uashingtonin në viti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama