Rezultate te kerkimit per termin: +Serbi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.368Z

MERO SERBI

As nuk ka pasur, as kurre nuk ka per te pasur shqiptar, me serb se Mero serbi! Pashe dje ne mengjes titujt e gazetave ne televizor. Mero serbi e kishte thurur titullin e editorialit me jo me pak se tre emra te shquar dhe nje date te rendesishme; Berisha, Haradinaj, Demaci, '96-ta. Pra, qe nga titull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.154Z

Serbi, njeriu magnet

Serbi, 14 Mars NOA – Konsiderohet si një magnet njerëzor dhe kohët e fundit ka bërë kurioz të gjithë botën për zotësinë e tij të pabesueshme për të tërhequr rreth vetes metalet. Miroslav Mandic, 67 vjeç, jeton me bashkëshorten e tij në Beo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.590Z

Serbi takime intensive

Serbi takime intensive E diel 07 Prill 2013 1200 Serbi takime intensiveNe prag te skadimit te afatit te vendosur nga perfaqesuesja e larte per politike te jashtme Catherine Ashton per dy kryeministrat e Kosoves dhe Serbise ne Beograd po zhvillohen konsultime per te dale me nje qendrim Dacic esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.175Z

Provokon serbi Nemanja Matic: Kosova është Serbi!

SERBI - Futbollisti serb i Çelsit, Nemanja Matic, i ka provokuar rëndë kosovarët në prag të kualifikueses me Shqipërinë, duke mbajtur së bashku me tre tifozë një pankartë në duar, ku shkruhej: “Karabak është Armeni, K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.006Z

James Bondi në Serbi

Nga Express më 27 maj 2011 në ora 16:30 Ngjarja e romanit të ri për agjentin James Bond është vendosur në Serbi. Jeffrey Diver, autor i romanit të ri për agjentin 007, të mërkurën ka marrë kopjen e parë të romanit të tij, të cilën në Londër ia dha një marinsë që u lëshua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.801Z

Serbi-Shqiperi rishfaqet huligani Ivan Bogdanov

brbrIvan Bogdanov huligani serb i cili dogji flamurin Shqiptar ne vitin 2010 ne Xhenova gjate ndeshjes Itali-Serbi ka qene ne radhe te pare te tifozeve qe u futen ne fushe pas incidentit te shenuar gjate takimit Serbi-Shqiperi Kete fakt e konfirmojne fotot e shkrepura ne stadiumin e Partizanit ku sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.749Z

Shqipëri-Serbi paralizon edhe Tiranën

Vuçiç – Kryeministri i Serbisë ka bërë të ditur se do të marrë vendim për praninë apo jo në ndeshje, vetëm pasi të sigurojë nga pala shqiptare listën e të ftuarve në stadium Evakuimi – Policia e Shtetit ka ndërtuar një plan evakuimi të stadiumit “Elbasan Arena

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama