Rezultate te kerkimit per termin: +Serie +Lumezzane

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.971Z

Milani e shet Balotellin, përfiton Interi

Pos tifozëve të Liverpoolit, transferimit të Mario Balotellit në Anfield Road, i është gëzuar edhe Interi dhe Lumezzane. Janë disa rregulla të UEFA-s, që ia mundësojnë këtë gëzim Interit.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.853Z

Lëvizjet e Merkatos në Serie A

Më 3 janar filloi merkatoja e dimrit për sezonin 2012/13 gjatë të cilës klubet do të kishin mundësi të forconin ekipet me blerje të reja dhe të largonin ata futbollistë që cilësoheshin të panevojshëm për skuadrën. U

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.538Z

Duhet të rritem

Sulmuesi i Manchester Cityt, Mario Balotelli ka pranuar se duhet të rritet. Por, 21 vjeçari insiston se është ende i ri dhe ndien se është më i pjekur se në të kaluarën. Incidentet e përcjellin kudo që shkon, por atij nuk i pëlqen vëmendja e madhe mbi të dhe thotë se nga natyra ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama