Rezultate te kerkimit per termin: +Serin +Empolit

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.421Z

Edhe Parma në gjurmët e Hysajt

Parma është gjithmonë e më pranë mbrojtësit të kombëtares sonë, Elseid Hysaj. Klubi i Serisë A kërkon të afrojë në merkato lojtarë të rinj dhe të perspektivës. Mediat italiane zbulojnë se këto dit&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.727Z

Palermo dhe Empoli rikthehen ne Serine A

Ka përfunduar Seria B e kampionatit italian. Palermos që kishte siguruar titullin kampion dhe ringritjen në Serinë A disa javë më parë, iu bashkua edhe skuadra e Empolit, ndërsa skuadra e tretë do të përcaktohet nga ndeshjet play off.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.825Z

Lacio e Empoli, të dashuruar pas futbollistëve shqiptarë

Te Lacio dhe Empoli, siç duket, do të ketë koloni shqiptarësh. Lacio më shumë, pasi tre shqiptarëve aty, Tare, Cana dhe Strakosha, u është shtuar edhe Mër-gim Mavraj, duke e çuar në 4 numrin. Aktualisht tek Empoli është mbroj-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.281Z

Lazio në gjurmët e HysajtCana: Ka të ardhme të ndritur

TIRANE - Futbollistët shqiptarë në Evropë po kalojnë një nga momentet më të mirë në historinë e tyre duke filluar nga Cana, Bogdani, Hysaj dhe shumë të tjerë që po aktivizohen në Serinë A dhe në Serinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.907Z

Juventusi, 2 milionë euro për shqiptarin e Empolit

TIRANE-Quhet Elvis Kabashi dhe është vetëm 17 vjeç. Shqiptari luan me Empolin në Serinë B italiane, por këtë sezon ka tërhequr vëmendjen edhe të klubeve të mëdha. Sipas “Gazzetta Dello Sport”, Kabashi kërkohet nga Ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.646Z

Hysaj, shumë pranë Lacios: Ëndërr me Canën dhe Taren

Tashmë nuk ka vetëm fjalë, apo thjesht interesim për mbrojtësin shqiptar të Empolit, Elseid Hysaj, i cili personalisht i përgjigjet pozitivisht interesimit të Lacios. 19-vjeçari e konsideron një ëndërr firmën me klubin e Serisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.548Z

Etrit Berisha eshte prane Lacios

Etrit Berisha mund të jetë portier i Lacios sezonin e ardhshëm. Lajmet nga Italia janë që Igli Tare po punon që numri 1 i Kalmarit të vijë në kryeqytet për të firmosur kontratën me një nga klubet më të mirë të Seris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama