Rezultate te kerkimit per termin: +Serish

Meta: total 1000 / total_found 18581 / time 0.008 / keyword[0] serish / docs[0] 18581 / hits[0] 22327 /
Banda e Edi Ramës, PD nxjerr fotot: Ja policët e infiltruar në protestë
  • 2019-03-28

Banda e Edi Ramës, PD nxjerr fotot: Ja policët e infiltruar në protestë

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi, ka publikuar disa foto që sipas tij, janë të policëve që janë infiltruar për të fotografuar protestuesit e opozitës. Ai shprehet se të infiltruarit në protestë janë banda të Edi Ramës që përndjekin të rinjtë dhe të rejat që protestojnë p

No Pic available
  • 2019-03-23

Ish-deputeti demokrat sfidon Ramën: Hajde provoje Shkodrën nëse ta mban!

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-deputeti demokrat Bardh Spahia ka sfiduar kryeministrin Edi Rama për të vizituar Shkodrën. Spahia thekson se Shkodra e flak atë dhe përfaqësuesit e tij, njëlloj si kriminelët me të cilët bleu vota. Ai e fton për vizitë në Shkodër, duke i bë

No Pic available
  • 2019-03-15

Pikëtakim me shqiptarët në Tokën e Shenjtë

Luan Rama Hebrejtë, – shkruan një ndër poetët më të mëdhenj izraelit Jehuda Amishai, – janë si një rezervat i përjetshëm pylli, ku drurët rrinë ngjitur njëri me tjetrin, madje dhe të vdekurit. Nuk kanë vënd për tu shtrirë. Ata qëndrojnë drejt, mbështetur tek të gja

Sherr live Salianji  Ngjela/ Mos ma trash zërin, Flet si me dele e dhi
  • 2019-02-19

Sherr live Salianji Ngjela/ Mos ma trash zërin, Flet si me dele e dhi

Në emisionin Dritare në News 24 debati midis avokatit Spartak Ngjela dhe deputetit të PD-së, Ervin Salianji për protestën e opozitës më 16 shkurt ka degjeneruar në sherr. Të dy ngritën tonet, teksa Salianji iu drejtua Ngjelës me fjalët mos ma trash zërin. Ndërkohë, avokat Ngjela pas

Lajmi mbi përgjimet e Çukos, Rama fyen Zërin e Amerikës: Kazan
  • 2019-01-14

Lajmi mbi përgjimet e Çukos, Rama fyen Zërin e Amerikës: Kazan

Kryeministri Edi Rama nuk është përmbajtur nga lajmi që ka publikuar pasditen e sotme Zëri i Amerikës, në lidhje me përgjimet ndaj ish-kreut të Burgjeve Arben Çuko, që flisnin qartë për skandalin e punësimeve në administratën shtetërore. Ai nuk ka nguruar që ta quajë kazan edhe Z

Tarifat, Serbia provokon Ramën: Rishiko njohjen e pavarësisë së Kosovës!
  • 2018-12-21

Tarifat, Serbia provokon Ramën: Rishiko njohjen e pavarësisë së Kosovës!

Serbia i kërkon Shqipërisë të rishikojë qëndrimin e saj ndaj Pavarësisë së Kosovës. Vet kryeministrja serbe i ka dërguar dy letra homologut shqiptar, Edi Rama, ku i kërkon që të përdorë atë që ajo e quan ndikimin e tij në Prishtinë, në mënyrë që Kosova të zbatojë marrëvesh

Maxhoranca rrëzon Metën për buxhetin dhe kandidaturën e Vitore Tushës
  • 2018-12-18

Maxhoranca rrëzon Metën për buxhetin dhe kandidaturën e Vitore Tushës

Komisioni i Ekonomisë ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për buxhetin 2019. Ndërkohë kreu i komisionit Erjon Braçe u shpreh: “Duhet më shumë  transparencë dhe efektivitet. Nuk duhet të financojmë parazitizmin politik siç ka ndodhur në zemër të Tiranës”. I pranis