Rezultate te kerkimit per termin: +Servet +Snalla

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.751Z

Sherri per kullotat e bagetive vritet nje person

Një 35 vjeçar ka humbur jetën pasi është goditur me thikë nga bashkëfshatari i tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Grabjan të Lushnjës rreth orës 17.30 minuta.Viktima Servet Snalla 35 vjeç është vrarë me thikë nga Nez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.888Z

Sherri per kullotat ne gjendje te rende 30-vjecari

Një 30-vjeçar është duke luftuar për jetën ne spitalin e Lushnjes, pasi u plagos me thikë nga një bashkëfshatar i tij pas një zënke banale mbi kullotën e bagëtive në fshatin Stan Karbunarë. Sokol Mitri u qëllu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.890Z

Sherri per kullotat rende 30-vjecari

Një 30-vjeçar është duke luftuar për jetën ne spitalin e Lushnjes, pasi u plagos me thikë nga një bashkëfshatar i tij pas një zënke banale mbi kullotën e bagëtive në fshatin Stan Karbunarë. Sokol Mitri u qëllu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.319Z

Vrasje ne Fier dhe ne Lushnje

Dy persona mbetën të vdekur në dy ngjarje të ndryshme të ndodhura pasditen e së martës në Fier dhe në Lushnje. Rreth orës 19:00, në një lokal në lagjen “Liria” në Fier, u ekzekuta me pesë plumba pistolet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.323Z

Dy të vrarë në zonën e Myzeqesë

I ekzekutuari është shtetasi Lulzim Heqimaj, 45-vjeç. Viktima është qëlluar me pesë plumba, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Në vendin e ngjarjes shkuan forcat e rendit, të cilat morën në pyetje dëshmitarët okularë. Dyshohet se shkak i vrasjes është ajo e hakmarrjes. Një tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.760Z

Vret me thikë në zemër fqinjin për mullarin e barit

LUSHNJE- Konflikti për mullarin e barit dhe lopën që hante në të çon në vrasjen e një 34-vjeçari në fshatin Grabian të Lushnjës. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e djeshme, kur viktima Servet Snalla, 34 vjeç, është qëlluar disa herë me thikë nga shtetasi Nezir Mehmeti, 35 vjeç. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.986Z

Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD- LSI Thoma RumniçiPS Syrja OrmenajBashkia PoliçanPD- PR Çaush QatoPS Adriatik ZotkaBashkia ÇorovodëPD- LSI Nesim Spa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama