Rezultate te kerkimit per termin: +Sevillas

Total: 307
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.368Z

Luis Aragones i thotë jo Sevillas

Luis Aragones dhe drejtuesit e Sevillas nuk kanë arritur të bien dakort për detajet e marrëveshjes së punësimit të trajnerit në stolin andaluzianëve, duke bërë që ish-strategu i Spanjës të heqë dorë përfundimisht nga kjo punë. Palët kanë rënë dakort në të gjitha pikat e marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.666Z

Barcelona fiton pastër kundër Sevillas

E frikësuar para takimit, Barcelona ka arritur të fitojë me reultatin e pastër 3-0 kundër Sevillas. Për Barcelonën kanë shënuar Eto dhe Messi. Pjesa e parë është shoqëruar nga një lojë mjaft e shpejtë nga të dyja ekipet. Për katalanasit, golat e fitores janë shënuar nga Eton në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.856Z

Cacau drejt Sevillas

Sulmuesi brazilian i Stuttgart, Claudemir Jeronimo Barretto, më mirë i njohur si Cacau, sipas të gjitha gjasave, sezonin e ardhshëm do ta vesh fanellën e Sevillas gjatë sezonit të ardhshëm. Kontrata e 28 vjeçarit me klubin gjerman do të përfundojë në fund të sezonit. “Nuk e di nës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.640Z

Presidenti i Sevillas dënohet me burg

Presidenti i Sevillas Jose Maria del Nido është dënuar me shtatë vite e gjysmë burg për përfshirjen e tij në keqpërdorimin e parave publike në qytetin në jug të Spanjës, Marbella. Shkelja ka ndodhur mes 1999 dhe 2003 kur Del Nido punonte si avokat. Ndërsa, përveç dënimit ai duhet t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.348Z

Alves:Dua të fitoj kundër Sevillas

Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Dani Alves, ka thënë se ai dëshiron të fitojë titullin këtë fundjavë, në ndeshjen kundër Sevillas. "Duhet ta mposhtim Sevillan dhe Reali do të dështojë vetë ndaj Athletic Bilbaos. Po, Reali do të dështojë ndaj Athletic Bilbaos dhe ne duhet ta f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.469Z

Guardiola krenar pas fitores ndaj Sevillas

Barcelona ka shënuar fitore prej 4-0 kundër Sevillas, ndërsa trajneri Pep Guardiola është shprehur i entuziazmuar me fitoren e skuadrës së tij. "Gjëja e parë që duhet të bëj është që ta uroj skuadrën. Jemi shumë të lumtur, sepse asnjëherë nuk i dihet si do të reagojë ekipi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.807Z

Ronaldo shpreson të luajë ndaj Sevillas

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, shpreson që të jetë i gatshëm për ndeshjen e rëndësishme të së dielës kundër Sevillas. Portugezi pritej të mungojë në këtë ndeshje si pasojë e lëndimit që pësoi në përballjen ndaj Marseille, mirëpo "AS" shkruan se Ronaldo po bën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama