Rezultate te kerkimit per termin: +Shn +Mria

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] shn / docs[0] 189 / hits[0] 261 / keyword[1] mria / docs[1] 99 / hits[1] 103 /
No Pic available
  • 2010-07-10

Ambalazhimi i ujit, pezullohen 4 subjekte në Tiranë

Pezullohet aktiviteti i 4 subjekteve t prodhimit, ambalazhimit dhe tregtimit t ujit n Tiran. Inspektorati Ushqimor i Tirans me pjesmarrjen edhe t Autoritetit Kombtar t Ushqimit ka ndjekur me prparsi, n baz t nj plani pune t detajuar, subjektet prodhuese t buks, ujit si dhe kushte

No Pic available
  • 2010-06-13

Info/Tirana kulturore

“Nostalgjia e kinemas”, filmat q pam n diktatur deri n datn 18 qershor n sallat e kinemas “Imperial” pran qendrs tregtare “Kristal” n Tiran do t jen shfaqur 45 filma, prodhime t kinematografis botrore, pjes e fondit filmik t Arkivit Qendror Sh