Rezultate te kerkimit per termin: +Shn +Maris

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shn / docs[0] 198 / hits[0] 279 / keyword[1] maris / docs[1] 388 / hits[1] 509 /
No Pic available
  • 2010-04-03

Kërkohen kujdestarë!

Arkeologt e Durrsit si dhe dega e Monumenteve t Kulturs ka krkuar restaurimin e shumics s monumenteve t kulturs dhe kryesisht t mozaikut mural t amfiteatrit antik 3-mijvjear, por edhe t objekteve q ka ajo nn juridiksionin e saj. Gjeografikisht, dega e Monumenteve t Kulturs n Durr